Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

nahm

Forum members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Mamy pierwsze informacje od odkrywców złotego pociągu z Wałbrzycha. W pierwszym miejscu, gdzie zaczęły się prace koparki zrobiły wykop na głębokość 4,7 metra. W tym miejscu natrafiono na litą skałę, którą trzeba by rozbijać młotami. Dlatego zdecydowano się przesunąć o 15 metrów w bok. W tym miejscu zrobiono wykop głębokości około 7 metrów, ale dotychczas nie znaleziono nic interesującego. Trafiono jedynie na pozostałości po żeliwnej rurze." http://www.gazetawroclawska.pl/
 2. Ten hełm-druszlak to seryjna produkcja. Gdzieś w necie jest strona nimiecko-języczna o wykorzystaniu półproduktów tuż po zakończeniu IIwś.
 3. 4 koła do SU-76 Chojnów http://olx.pl/oferta/kola-od-dziala-samobieznego-su-76-CID767-IDbFyfP.html#04df99caa0
 4. Ostoja - puść proszę oficjalne pismo terminy są tak długie że zdążysz zadzwonić, a jednocześnie sprawa będzie już w toku i nie stracisz (stracimy - jako zainteresowani) kolejnych tygodni na gdybaniu.
 5. GoldenEye - wysłałem ci wiadomość na prv bo niewiem czy mogę tu linki podawać do chomika a tam mam kilka rzeczy odnosnie płukania złota.
 6. GoldenEye - miski kupisz w Złotoryi w lokalu Informacji Turystycznej na ul. Basztowej mała chyba 35 zł, wielka micha droższa oba rodzaje płaskie z karbowaniami inny typ niż garrett. Ale czy to ma sens płukać rekreacyjnie miską jeśli sadek717 swoją pompą przeora całą Skorę i złota w niej zostanie tyle co w Kaczawie czyli nic?
 7. Panowie, Jaka jest procedura zakupu zdjęć lotniczych w dużej rozdzielczości z zasobów bundesarchiv? Czy ktoś może mi wyjaśnić krok po kroku co i jak?
 8. Odsłonięcie odbudowanego obelisku w 200-setną rocznicę Bitwy o Złotoryję 23 sierpnia 1813 r. w Jerzmanicach Zdroju.
 9. Bitwa o Złotoryję 23 sierpień 1813 zapomniany epizod kampanii 1813 Pomnik pomnik pod Wyskokiem http://www.youtube.com/watch?v=dL5yimbA_A4
 10. No to to już się nazywa profesjonalizm :). Sadek17 - a czy próbowałeś płukać w okolicach Lwówka, Rakowic ?
 11. a to już okruchy ze Skory. mikroskopijne ale zato więcej ich było. Nadal szukam w tej rzecce dobrego miejsca. Dodam ze szukanie wykrywaczem to totalna porażka ze względu na ilość wszelakiego metalowego śmiecia.
 12. a to co prawdziwy amator za pomocą miski wyciągnoł po godzinie płukania w strumieniu oczywiście w Polsce w okolicach Złotoryi coś około 2x0.7 mm
×
×
 • Create New...

Important Information