Skocz do zawartości

W domu ukrywał broń palną i amunicję.


Kamil1994

Rekomendowane odpowiedzi

no a co ma płeć do rzeczy? przecież człowiek człowiekowi równy - zaczynasz kręcić i mataczyć....

nie rozumiem skąd taki opór pewnych środowisk do liberalizacji prawa do posiadania broni - skoro już wyjaśniliśmy że przestępstwa popełnia się głównie z broni nielegalnie posiadanej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA w stanach gdzie dostęp do broni jest łatwiejszy" jest mniej przestępstw - to statystyka.

Przy Czarnoprochowych sie zmieszał bo to zwykły idiota i dyletant bronioznawczy, nawet nie wie ile ile broni CP jest w karu.... a jest jej dużo i coraz więcej a przestępstw z użyciem tej broni jakoś nie ma. Świadczy to tylko o tym, że ten lewak nie ma pojęcia o czym mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę mi się czytać wypocin kogoś z mentalnością przedstawiciela polskiego gimnazjum ale ciekawi mnie jakbyś się zachował, jakby cygan przystawił ci klamkę do głowy jakbyś stał na światłach i portfel chciał ? Jeszcze nam brakuje, żeby jakiś czubek z automatem powybijał pół szkoły i sobie sam w łeb palnął...? Chłopaki w dresach chyba też woleli by klamkę zamiast kosy...dyskusja bezcelowa, chcesz sobie postrzelać to idź na strzelnicę, jak cie nie wpuszczą bo dowodu jeszcze nie masz to nie wiem poczekaj alb coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiczer tak się składa, że ja dostęp do broni mam i posiadam 11 jednostek na stanie, mam też znajomych, którzy mają broń i jakoś nikt nikomu krzywdy nie zrobił i nie jestem abstynentem jak trzeba to się kielicha wypije... Polacy to nie naród idiotów i furiatów.

tu chodzi właśnie o taką bzdurną mentalność, którą poprzedni system zakorzenił w umysłach naszych, trzeba z tym skończyć, świat idzie do przodu my nie możemy stać w miejscu, posiadanie broni uważam za podstawowe prawo wolnego człowieka - nie rozumiesz - OK Twoja sprawa,nikt Cię przecież do niczego nie zmusza, tak samo jak ktoś nie je mięsa bo to blee - ja jem i wegetarianom wara odemnie bo ja do nich nic nie mam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu padają argumenty - broń w każdym Tesco.
Panowie przeciwnicy broni u obywateli - nikt tego nie chce. Jesteś zdrowy psychicznie, nie jesteś karany za przestępstwo przeciwko zdrowiu i mieniu - dlaczego nie masz mieć możliwości posiadania broni? Dlaczego muszę się prosić i płacić komuś by sobie postrzelać do tarczy? Stać mnie i moich kumpli na to by kupić skrzynię pestek i przez sobotę ładować do jakiegoś celu.
Jaki był lament z powodu zwolnienia wiatrówek z rejestracji - co to będzie, masakra na każdej ulicy - i co? I pstro.
Debil znajdzie się wszędzie, debil będzie chciał kupi sobie klamkę na bazarze i pozabija. Przestępcy dostęp do broni mają. Normalny obywatel niestety nie. A największym chamstwem, że przeciwnikami dostępu do broni dla obywateli są osoby, które tę broń już posiadają. Psy ogrodnika.

Dziękuję dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polski burgerlandu nie będzie, sam mieszkam na zadupiu strasznym i w sumie ta broń pewne poczucie bezpieczeństwa by dawała na pewno ale przy naszym społeczeństwie i mentalności ludzi bezpieczniej będzie jak zostanie tak jak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiczer robisz z Polaków naród debili i głupków jakiś ciemnogród - mam nadzieję, że piszesz tylko za siebie. Bo obywatel polski to normalny, uczciwy pracujący człowiek, jesteśmy jednym z najbardziej pracowitych narodów a nasz kraj zawsze wiódł prym w wprowadzaniu nowoczesnego prawa i promowaniu wolności obywatelskich, chociażby Konstytucja 3 Maja... no troszę zostaliśmy w tyle po 45r. no ale trudno nadrabiamy stracony czas... a czarne owce są w każdym społeczeństwie! Co nie znaczy że kilka czarnych owiec ma dyktować warunki życiowe! Zresztą kłusownicy, bandziory jak chcą to sobie giwerę kupią i będą mieli a lewo" więc na grzybach uważaj na kłusowników! Bo na grzybach nikt z legalnie posiadanej broni Tobie krzywdy nie zrobi. Widać jesteś zbyt mało inteligentny by to zrozumieć a może działasz celowo? - nie moja sprawa. Pod względem posiadania broni jesteśmy w tyle za USA, Europą a nawet Ukrainą... co w moim przekonaniu może cieszyć tylko i wyłącznie naszych potencjalnych wrogów. Musimy to zmienić i zmienimy bo świadomość narodu rośnie, wolny obywatel wie że prawo do posiadania broni należy mu się jak psu micha! A do władzy dochodzą ugrupowania które tą świadomość kreują. Idą lepsze czasy przynajmniej mam taką nadzieję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce to i tak ma flinte,czy na legalu czy nie to już żadna różnica dla chcącego ,,wydymać żonę,, bo czacha będzie wietrzona w obu przypadkach. Po akcji murowane kłopoty nawet jak padł z legalnej broni bo równie dobrze prokurator może założyć że denat był kochankiem żony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany mi jest przypadek z minionego lata, kiedy pewien człowiek przestrzelił napastnikowi nogę z legalnie posiadanego KBKS. Prokurator o ile mi wiadomo ze względów pozamerytorycznych zaciągnął strzelca przed sąd.
Na jego nieszczęście, sędzina na podstawie ostatnich precedensów stwierdziła że użycie KBKS przeciwko siekierze w ręku napastnika to jest działanie proporcjonalne, i pochwaliła strzelca za zachowanie umiarkowania- wszak pewniejszym byłby strzał w korpus..
I takich przykładów że sądy w temacie obrony koniecznej na przestrzeni ostatnich lat zmądrzały, jest wiele, tylko rzadko trafiają do przekaziorów bo to żadna sensacja jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie