Jump to content

Kamil1994

Forum members
 • Content Count

  806
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Kamil1994

  Autoliza

  Sorki, że w 2 postach, ale zapomniałem dodać, że to wszystko tyczy się także olejów jadalnych :) pzdr.
 2. Kamil1994

  Autoliza

  Ja zacząłem stosować wazelinę kosmetyczną, ponieważ oliwka prędzej czy później psuje się". Natrzeć, zostawić na kilkadziesiąt minut i wytrzeć flanelą do sucha.
 3. Swoją droga brakuje mi filmów, takich jak Hubal", czy Westerplatte". Mogli by coś nakręcić, a nie kich robią, które tylko psują moje wyobrażenia.
 4. Polecam Oni walczyli za ojczyznę" radzieckiej produkcji, stary, ale takie są najlepsze :) pozdro.
 5. Kamil1994

  guzik wz. 19

  Moczyłem takiego w oliwce, wyszedł świetnie, oczywiście minęło trochę czasu, ale efekt naprawdę zadowalający. pozdro.
 6. Doceniam poświęcenie. Popieram takie rzeczy. Naprawdę dobry pomysł ;) pozdro.
 7. Kamil1994

  Autoliza

  Czy autoliza sprawdza się także do małych przedmiotów? Mam kilka carskich guzików mosiężno - żelaznych i myślałem, żeby wypróbować to na nich. pozdro.
 8. To ja pokażę moją skromną kolekcję.
 9. Witam. Mój pradziadek służył w 19 Pułku Ułanów Wołyńskich. We wrześniu 1939 roku walczył pod Mokrą i brał udział w akcji pod Kamieńskiem. W czasie przebijania się do Warszawy dostał się do niewoli. Był przetrzymywany w jakimś obozie w Niemczech, nie wiem dokładnie gdzie. Przeżył wojnę i w 1945 roku wrócił do domu. Zmarł w 1965 roku w wyniku choroby na którą zachorował w czasie pobytu w niewoli. Natomiast brat mojej prababci pomagał partyzantom. Niemcy dowiedzieli się o tym i w 1943 roku wraz ze swoim ojcem został zamordowany przez gestapo. Wuj mojego dziadka walczył w AK. Przeżył wojnę. Pozdro
 10. Witajcie. Może ktoś posiada jakieś stare mapy lub linki do nich. Chodzi mi o południową część woj. Łódzkiego (okolice Radomska lub Bełchatowa). Z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information