Skocz do zawartości

Koniec Było nie mineło" ?


Nadwojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Misja telewizji!

No i stało się! Niestety, tak jak przewidywaliśmy program Adama Sikorskiego Było, nie minęło zniknął z anteny TVP Info. Setki tysięcy widzów i fanów zostało potraktowanych przez telewizję przedmiotowo. Może czas zacząć rozliczać telewizję publiczną z pieniędzy, które otrzymuje z budżetu. Czy to kolejny etap "cenzury wartościowych programów historycznych...?!"

Taka informacja pojawiła się na stronie FB stowarzyszenia Wizna 1939"

http://www.facebook.com/stowarzyszeniewizna.1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja od dawna jestem już przyzwyczajony że to co prawdziwe i potrzebne dzisiejszej młodzieży by ta nie wyrosła na bezmózgie, ślepe na wydarzenia historyczne osobniki , to co kreuje Polską historię, ukazuje czystą prawdę o naszym pięknym lecz źle rządzonym kraju nie znajdzie swojego miejsca w wyimaginowanym telewizyjnym świecie ! przykładów jest miliardy np. śmierci weterana i bohatera pana Józefa Kowalskiego żadna większa telewizja nie pokazała ale za to śmierć Nelsona Mandeli to opłakiwali 3-4 dni mimo że nic z naszym narodem wspólnego nie miał. Pożal się Panie Boże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknął z anteny tvp info, ale to nie oznacza końca tego programu (przynajmniej mam taką nadzieję). Myślę, że Pan Adam wraz ze swoją ekipą tak łatwo się nie poddadzą i nie zrezygnują z dalszej realizacji programu. Na chwilę obecną emitowane są powtórki odcinków w tvp historia. Na stronie było nie minęło nie ma żadnych informacji w tej kwestii. Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie dogadają się i inną TV skoro ekipa ma płacone za zrealizowany program myślę, że byliby chętni z konkurencji a program mógłby trwać przysłowiowa godzinę a nie 20min bo to śmiech na sali i... przerywany bo protest na Ukrainie heh... bo wydarzenia bo jeszcze nie wiadomo co.. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie programy tylko jątrzą i dzielą Polaków. Na przykład wczorajszy odcinek o egzekucji sowietnika" w Tarnowie. Tam ubecy po łokcie sobie ręce urabiają, by zbudować nową Polskę, a jacyś faszyści im przeszkadzają... A oni, w tym programie ich chwalą... No jak tak można?

Zamiast głupoty oglądać, uczcie się sikać na siedząco, bo jak sikacie na stojąco to uwydatniacie różnice płciowe - a to jest dyskryminacja i seksizm. A jak nie, to jesteście faszystami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henry dokładnie...mnie irytowało jak zaczynali kopać/szukać i nagle koniec odcinka "do sprawy powrócimy i na tym się niestety kończyło :("

Popieram , ozkopali" wiele spraw ,człowiek jak głupi czeka do soboty punkt 15:00 a tu jajo,nowa zagadka .
Plus czasami twp odwalało kaszanę i puszczało komferencję polityków" z gatunku premier mówi".

Oczywista oczywistość,że mimo tych wad ,program oglądam i będę oglądał.Choć te pół godziny to trochę krótką .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czołgi to mi ciśnienie podniosły do tej pory czuje nie dosyt , (a złóżmy się i zróbmy własna wyprawę ) to tylko żart pewnie byśmy się nie dogadali ja to miedzy Polakami. Doszły mnie słuchy (znów będę pewnie krytykowany) że koledzy którzy przyjeżdżają pomagać panu S. po skończonej pracy , pan S idzie do ciepłego hoteliku na wyżerkę a chłopaki trzęsą się w w własnych pojazdach i przegryzają suche bułki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie