Skocz do zawartości

Koniec Było nie mineło" ?


Nadwojciech

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie czołgów w Wiśle może chodzi o to żeby gonić króliczka,ale go nie złapać?Poszukiwania były prowadzone już kilkanaście lat temu,nic nie znaleziono,może p.Adam Sikorski zostałwkręcony"w temat czołgów?Osoby,które prowadziły wcześniej te poszukiwania,w miarę rzetelnie odtworzyły losy zatopionych,a później odzyskanych przez Niemców pojazdów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że jak zwykle w TVP chodzi o kasę - kogoś trzeba podczepić pod listę płac , a Sikorski uwierzył ,że inne czasy i jak zrobi coś co ludzie chcą oglądać to go pochwalą i dadzą więcej czasu antenowego i będzie miał swoją ekipę. Tak zawsze wykańczali ludzi w TVP i nic się nie zmieniło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program fajny, czasami tematy to iewypały" ale taka jego uroda. Wolę 25 minut bez nachalnych reklam, niż 50 minut plus 3 bloki reklamowe. Może TV Republika podkupi temat ( wystarczy, że do każdego odcinka wrzuci temacik o nadrzędnej roli rodziny Kaczyńskich w walce o niepodległość )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dużo odcinków ,,Było nie minęło,,ale jakoś sobie nie przypominam odcinka poświęconego wojnie 1920r.Dużo było o powstaniu 1863 drugiej wojnie ,podziemiu niepodległościowemu. Zastanawiające jest czyżby w tej wojnie nie było wydarzeń ,epizodów ,bohaterów wartych poświęcenia uwagi i przypomnienia.Czyżby wojna polsko-bolszewidzka nie zasługiwała na uwagę? a może temat ten nie istnieje w niektórych kręgach i jest przemilczany jak całe lata w powojennej histori PRL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest załosne. Dla grupy dennych miernot pracujących w tej bylejakiej TV i charakteryzujacych sie pod zachodnie trendy- jest kasa i czas antenowy.A na programy o takiej tematyce jest tylko czas 3 maja i 1 listopada.Kwestia dzielenia budżetu, komercyjnego podejścia do trendów w TV i oczekiwań , nie oszukujmy sie - pustej większości. Gdyby jakikolwiek program konkurencyjny zrobił cos takiego jak poszukiwacze z Discovery ale o Polsce to reszta też by sie spieła.
Wydaje mi sie ze tu jednak lobbuje srodowisko archeologiczne. Zeby nagrywac takie programy jak BNM trzeba przy polskim prawie miec pozwolenia na badania a tu raczej ekipy z TVP mialyby dużo łatwiej niż inni prywaciarze.
Popularyzacja tej dziedziny w Polsce, a szczególnie badan z uzyciem wykrywaczy metali moze budzic obawy przed rozrastaniem sie mody na te urzadzenia- moze tu jest pies pogrzebany?moze kogos boli, ze archeolog bierze sobie do pracy nie studentów archeologii z łopatami a hobystów z urzadzeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w TVP tylko utwierdza mnie w przekonaniu słusznie podjętej decyzji wyrejestrowania telewizora. Seriale, reklamy, kraśkowska i lisowska propaganda itd.

Szkoda na złodziei pieniędzy.
Najważniejsze że resortowe dzieci mają się dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej parafia na terenie kościoła(rozmawiałem z proboszczem) panowie arche. szukali przejścia podziemnego, robili to dosyć nowocześnie , łopata, wiertło, drut. No ale znaleziono ileś tam szkieletów, po śladach osobnicy nie umarli śmiercią naturalną.Z powrotem zasypano szkielety i miejsca. Żalił się proboszcz ,, przydała by się chociaż rekonstrukcja twarzy jednej czaszki,georadar, jakieś kamery do podglądu otworów wierconych, niestety brak pieniędzy,, Myślę sobie temat dla P.Sikorskiego ale tu też pewnie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sposób prowadzenia programu raczej mi się nie podobał. Rozumiem jednak, że limitowany był czasem jednego dnia i na produkcje typu Discovery nie ma co liczyć. W efekcie mieliśmy program który tak naprawdę miał jeden plus, brak tematycznej konkurencji. Dopóki nie pojawi się w tej dziedzinie nic innego pozostaje zal ze został zdjęty z anteny, zwłaszcza ze inne pozycje ramówki są bardzo niskiego lotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Facebooka

Drodzy widzowie, przyjaciele i sympatycy.

Chcemy się z Wami podzielić ogromnie radosną i długo oczekiwaną informacją. Zaledwie kilka minut temu otrzymaną od samego Adama Sikorskiego.

Program Było... nie minęło" na nowo powraca do ramówki Telewizji Polskiej !!!

W emisji premierowych odcinków szykuje się kilka zmian, które na pewno ucieszą nas wszystkich. Było... nie minęło" w 2014 roku oglądać będzie można na antenie TVP Regionalna oraz TVP Historia.

Decyzje zapadły dzisiaj dlatego o terminie wznowienia nowego sezonu poinformujemy jak tylko ramówka TVP zostanie dopasowana pod nasz program. Kwestia kilku dni i wracamy z nowymi siłami !

Jeszcze raz oficjalnie zapraszamy wszystkich do oglądania i kibicowania nam w nowym sezonie.

Pozdrawiamy
Ekipa Było... nie minęło"


Więc widać wszystko wróciło do normy :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iedowiarkom "
O walkach z ukraińcami też były bodajże dwa odcinki ( ja widziałem ).
Zadziwiajaco dużo osób niezadowolonych z cyklu pisze tu w wątku który powstał w obronie czasu emisyjnego tegoż programu - ot polska specjalność :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nie zadowolony i nie krytykuję, po prostu wolał bym trochę inną formę i wykonanie, co nie znaczy ze nie doceniam programu i osób go tworzących. Nie przesadzajmy, trochę krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło a czasami wręcz pomogło się rozwinąć.

PS Dobrze się stało że program wraca na antenę.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 19:54 15-01-2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie