Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

alex_2013

Forum members
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by alex_2013

 1. Patrząc po kształcie może być poźnośredniowieczny, zrob elektrolize tych zwłok i zobaczymy
 2. Prosze o ID wyszly razem
 3. Mam zagwozdkę :) może pomożecie.. z tylu zupelnie płaska, zero możliwości montażu
 4. bardzo fajny wątek i fajny duży, ważny temat który ginie w warszawskich korkach formoza zajmujesz sie bliżej bitwą raszyńska? Mieszkam w okolicy
 5. Na oko wygląda na produkt spod ręki człowieka- czytelne fale odbicia,z drugiej strony wygląda jak rdzeń ze sladami odłupków,po jednym boku retuszowany jak skrobacz, półprodukt być może. Raczej nie naturalny
 6. Ten młotek nie ale pozostałe tak X-XI wiek i jeden z XV
 7. Patrząc na to jedno foto większość z X-XI w
 8. Na oko dwa czekamy z X wieku , jeden z XV daj lepsze foto z boku- osady toporów to wydatkuje i podam typologie.Jesli chciałbyś do muzeum oddać ten XV wieczny zapraszam na priv dostaniesz potwierdzenie przekazania.
 9. chociażby po to geniuszu" by miec skalę wielkości porównawczej? Wstałes lewą nogą?
 10. z tyłu nr seryjny zegarka u dołu
 11. Prosze o ID, z jakiego okresu mniej wiecej
 12. Panie Taktyk" akurat marketing to twoja słaba strona:) obawiam sie za lada moment nie sprzedasz juz nawet papieru toaletowego:)/ może zamiast publikowac schematy opublikujesz pan wyrok sądu w sprawie sprzedaży URD klientowi? Wyrok w sprawie panu zalozonej, którą żes pan przegral i jest ona ponoc na etapie windykacji komorniczej zwrotu zasadzonych pieniedzy,ktore ześ pan przyjał za URD sprzedając ten bubel klientowi. Ustosunkuj sie pan do tych niusów lepiej oficjalnie tu.
 13. Żeby było jasne- od 22 lat kopie z wykrywaczem i zaczynałem z klozetowcem. Co byście nie napisali z bólu d... to my i tak wiemy swoje- to pierwsze badania Grunwaldu faktyczne w historii a nasze rzeczy są już na zawsze w muzeum.Możesz mnie nazywać chłopem pańszczyźnianym, możesz się podniecać swoim śmiesznym muzeum" w piwnicy pełnym złomu z 2 wojny. Miej swoje rzeczy i swoje nazwisko w państwowym muzeum które kojarzy każdy Polak- wtedy może otworzysz oczy i zrozumiesz o czym mowie. Tym kończę tą jałową rozmowę w tym piekiełku zazdrości. Pozdrawiam.
 14. Poziom dyskusji i złośliwości denny. Ból du..py i tyle.Każdy z Was co tak psioczy na wchodzenie z d.. archeo sam by zasuwał tam z jęzorem do pasa gdyby tylko dostał szanse. Na szczęscie są tam sami fantastyczni pasjonaci , którzy robią coś wspólnie dla Muzeum bez zazdrosci i żadnych wycieczek wobec siebie. A z Waszych wynurzen mielismy wieczorami ubaw czytając ten shit. Atylla- taka jest polityka, tam są sprawdzeni i przesiani ludzie od 2014 Ci sami- Ci którzy mieli wyniki. Kazdy z nich to jest już historia Grunwaldu - i wielu rzeczy które tam znalezli, które są juz po konserwacji w Muzeum. Myśle , ze przespaliście temat i wasz pociąg odjechał bez Was. Nie ma co wylewać żalu, trzeba poszukac transportu w innym kierunku. Pozdrawiam
 15. Atylla z całym szacunkiem ale posiadanie wolnego czasu nie wystarcza by kopać pod Grunwaldem.Trzeba być fachowcem i mieć dorobek z 3-4 ostatnich sezonów tam.Znalezc np 20-30 militariów dla Muzeum na polu bitwy.Z całym szacunkiem ale nabór był w 2014 było wtedy myśleć.Pozdr.
 16. Wiem, ze odgrzewam kotlet ale gwoli uporządkowania- jest to toporek a dokładniej czekan typu I d wg Nadolskiego datowany głownie na wiek X. Pozdrawiam.
 17. Może ktoś wie od czego, rozmiar 750x20
 18. od czego ten docisk? za lekki na czołgowy waga ok 10 kg
×
×
 • Create New...

Important Information