Jump to content

gudek82

Forum members
 • Content Count

  1149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne apilcze" wraz z Klubem Miłośników Dawnej Motoryzacji Kardan" serdecznie zapraszają na I Rajd Motocykli Zabytkowych im. Bohaterów Kampanii Wrześniowej który odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku w Głowaczowie. Gwoździem programu będzie tankietka TKS wraz z motocyklem Sokół 1000. Zobaczymy wystawę militariów z okresu II WŚ, a także osobne stoisko z umundurowaniem i wyposażeniem Żołnierza polskiego do 1939 nawiązującego do tematu przewodniego rajdu. Plan imprezy Piątek 18 sierpnia 16 : 00 – start Biura Rajdu 20 : 00 – Szkolenie z zakresu obsługi broni i związanych z tym wymogów bezpieczeństwa ( zapoznanie się z budową i działaniem karabinu AKMS „Kałasznikow” ) Sobota 19 sierpnia 10:00 – Wyjazd na paradę , otwarcie wystawy broni i militariów. 10:30 – Poświęcenie motocykli 11:00 – Planowany start pierwszego zawodnika 15: 00 – Planowany powrót pierwszego zawodnika 18: 00 – Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród 21: 00 – Pokaz fajerwerków Informacje organizacyjne: Uczestnictwo w rajdzie 70zł od osoby. W cenie: • Koszulka zlotowa • Znaczek zlotowa • Pole namiotowe • Uczestnictwo w rajdzie • Poczęstunek na trasie rajdu W czasie rajdu odbędzie się strzelanie z karabinu kbk AKMS „Kałasznikow”. Na strzelnicy będzie przeprowadzona kontrola trzeźwości . Na tym etapie Rajdu będzie również przygotowany poczęstunek dla uczestników Rajdu . Dzieci do lat 14 wstęp wolny. Motocykle wyprodukowane do 1939 roku włącznie wstęp wolny wraz z uczestnictwem w rajdzie (koszulka + znaczek). Pakiet gościa 20 zł z możliwością dokupienia koszulki i znaczka po starcie ostatniego zawodnika w Rajdzie. Koszulka 35 zł Znaczek 10zł. Sobota w godzinach 10:00 -21:30 wstęp dla zwiedzających wolny. Na miejscu zlotu będzie funkcjonowała kuchnia polowa. Nocleg w namiotach. Po części oficjalnej, „rajdowej” zabawa do białego rana. Zapraszamy!!! Stowarzyszenie „Zapilcze” oraz KMDM „KARDAN”
 2. http://allegro.pl/tablica-ze-slupka-granicznego-ii-rp-i5424164789.html jakoś dziwnie z przodu wygląda ? Oryginał ?
 3. Sam środek lasu, wrześniowa miejscówka, i wychodzi ten upragniony medal, przecieram z piachu i co...... Zorro tu był :)
 4. Czy poznajecie z czego zrobiony jest ten pszczelarski podkurzacz :), zdjęcie zrobione w Muzeum Regionalnym w Kozienicach.
 5. Wg definicji nie pojazd, a statek powietrzny, ale za to z polskim akcentem. Pzdr.
 6. Prace nad Stugiem nabrały tempa, doszły mnie słuchy że Panowie z MOB pojawiają się tu i ówdzie w miejscach gdzie Stugi wydały ostatnie tchnienie, poszukując brakujących elementów żelaznej układanki. W każdym razie trzymam kciuki!
 7. gudek82

  Gąsienica

  Odnośnie połówek łączników gąsienic, tutaj fotka z klepkami od T-34 Pozdrawiam gudek82
×
×
 • Create New...

Important Information