Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

fullriede

Forum members
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. https://jadwiga604.blogspot.com/2016/08/pilne-19-letni-sebastian-marionow.html
 2. Niestety, musicie pozostać przy moich zapewnieniach. Nie jestem właścicielem. Ale z całą pewnością - przynajmniej jeden Hotchkiss z Helu zachował się do naszych czasów.
 3. Tak dla czystego, kronikarskiego obowiązku - ta podstawa od kilku lat jest już w prawidłowym zestawie. Góra" czysto polska, z wyrażnie widocznym orłem, oznaczeniami - słowem z pełnymi szykanami.... No i z tego samego półwyspu. Tata z mamą :-))))
 4. http://miastokolobrzeg.pl/historia/18393-wyciagneli-niemieckie-dzialko-z-dna-baltyku.html
 5. Wiele lat temu - las pod Koszalinem. Na głębokości 20-30 cm, równo Zakopane, prostokątne pudełko z jakiegoś białego stopu, ze śladami korozji. Zamknięte. Otwieram - wyschnięty na wiór zdechły chomik.
 6. Tylko, że to jest transwestyta, bo sama czapka jest grubo powojenna. Ktoś po prostu to ulepił.
 7. Na filmie widać namalowany z boku kasy numer inwentarzowy PKP. Z tego raczej wynika, że kasa ta wcale nie była ukryta, tylko normalnie użytkowana przez polskie PKP. Więc nie spodziewałbym się rewelacji. No, może listy płac z 1965 roku :-)))
 8. Ten film zrobiono w domu aukcyjnym? Zapewne tak, a przedmioty ustawiono do obejrzenia przed licytacją. Obok maszyny stoi ohydna legitymacja" SS Verfugungstruppenfallschirmbataillon 15300 SS Himmler Hitler - przeznaczona dla półdebili. Rzetelny dom aukcyjny. Gdy zistanę milionerem wydam tam wszystkie pieniądze :-)
 9. http://e-kg.pl/aktualnosci/5604-szczatki-pruskich-zolnierzy-przy-s6
 10. Przepraszam - oczywiście: Der Leiter der Volksschule in Dittmansdorf
 11. Der Leiter der Volkschule in Dittmannsdorf
 12. Numer na zaczepie żabki - tak, to jugosłowiański rework.
 13. Wszystkie te hitleryki to lipa, przecież to nawet nie sa kopie, tylko czyjeś alkoholowe majaki.... To argentyńskie ministerstwo to jacyś idioci.....
×
×
 • Create New...

Important Information