Skocz do zawartości

ZMARŁ Wojtek Stojak


Grzebiuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Z nieba dziś leją się łzy to ziemia płacze tak jak i my, będzie nam Ciebie brakować Wielki Mentorze.

P.S. Do dziś trzymam kartkę pocztową którą wysłał do mnie Wojtek, teraz będzie dla mnie jak talizman, a były to czasy kiedy mało kto słyszał o internecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A jeszcze tydzien temu po wyjsciu ze szpitala dzwonil do mnie Cz moge wpasc do Ciebie pochwalisz sie miejscem skarbowym,ja juz kopac nie bede,Gosia bedzie kopac ja patrzec bede:) Wojtek, czemu tak pozno pochwalilem sie Tobie !!! Zal wielki,Spoczywaj w pokoju [*][*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd przeczytałem jego pierwszy felieton, wiedziałem, że mam do czynienia z człowiekiem nietuzinkowym. Takim którego można przygiąć, ale nigdy złamać". I jeszcze ta autoironia i absolutny brak zmanierowania. Bardzo mi tym imponował, podobnie jak i skromnością i wiedzą.
Raz przegadałem z Nim przez telefon prawie cały wieczór, gdy potrzebowałem pewnej porady i opinii. I bardzo żałuję, że nie poznałem go bliżej.

Spoczywaj w pokoju, Mistrzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze każdy z naszej rodziny nawet Babcia zaczynali czytać
Odkrywcę od artykułów Pana Stojaka. Tak wspaniale i z humorem
opisywał swoje odkrycia. Często czytałem je po kilka razy.
Dobry człowiek, odkrywca i patriota. Jest nam bardzo bardzo przykro. Świeć Panie nad Jego Duszą.
Prawie od początku czytam Odkrywcę, ale jeszcze nigdy nie wypowiadałem się na forum. Przepraszam, ale teraz musiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
A przecież jeszcze tyle zostało do odkrycia.
Zmarł człowiek który zaraził mnie pasją.
Bo dzięki niemu zrozumiałem że trzeba szukać dla szukania a nie znajdowania.Że cenniejsza jest zdobyta wiedza i szacunek dla ojczystej ziemi a nie jakieś skarby z niej wydobyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem pana Stojaka osobiście, jednak urzekły mnie jego artykuły publikowane w Odkrywcy". To było niebywałe przeżycie, czytać tekst wypełniony pasją i miłością do tego co robił. Ileż było w tym radości i humoru. Słów brak.

Cóż panie Wojtku .......R.I.P :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lekturę Odkrywcy rozpoczynałem od Jego felietonu - super styl: rzeczowość, lekkość, humor i delikatna złośliwość gdzie trzeba.
Nie wiedziałem, że tak ciężko chorował, dlatego zaskoczył mnie ten smutny fakt...
Panowie, trzeba się uczyć podejścia do świata i życia od takich ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie