Skocz do zawartości

przed i po czyszczeniu.


czarny bocian

Rekomendowane odpowiedzi

tego z aluminium to szkoda mogłeś zostawić jak był teraz wygląda żałośnie a tak był czytelny i nawet ładnie zachowany. Ja bym go tylko delikatnie punktowo oczyścił z grubszych zanieczyszczeń i zostawił a tak świeci się że hej o reszcie to szkoda gadać;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Zapewniam Cię,że gdybym to świeżo odmalował to wyglądało by lepiej niż w 39r:)
Zacieki są,tak niechluje malowali w fabryce.Ale trzeba przyznać,że farba cholernie wytrzymała i kładziona na cynowaną blachę - stąd korozyja powierzchniowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po czyszczeniu wyłącznie mechanicznym, przemyty oliwą z oliwek. Jestem laikiem w temacie więc jeżeli przesadziłem to proszę o wskazówki coby nie powielać błędów (o ile dozwolone jest to w tym wątku). Starałem się maksymalnie wygładzić powierzchnię. Z miejscem, w którym znajdowała się kalkomania obchodziłem się bardzo delikatnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotek + śrubokręt do burchli, giętki nóż do wygładzenia, szczotka druciana. Myślałem żeby go dodatkowo wypolerować ale nie chciałem przedobrzyć. Jeżeli chodzi o oliwę to jako drobnicowiec" nic innego nie miałem na stanie =) Dzięki za pomoc. Na pewno zapoznam się z Twoją sugestią. Dorzucam świeże zdjęcie dla lepszego oglądu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle? Tym nożem operowałem pod takim kątem żeby ścinać samą rdzę. Nie zastosowałem kwasu szczawiowego ze względu na trzy pęknięcia na linii irokeza" i małe wgięcie od wewnątrz. Prosiłbym o wskazanie błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie