Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

ManyFace

Forum members
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przypomina gardę jakiegoś pałasza a metal to zapewne mosiądz.
 2. Nie przesadzaj z tą wiarą w ludzi. Zwłaszcza, że za samą próbę kontaktu z pewnymi kręgami już na starcie stajesz się potencjalnym przestępcą. Wyobraź sobie, że służby bezpieczeństwa przestały wykrywać w sieci terrorystów tylko przez to, że ci zaczęli zamieszczać wpisy, że nimi nie są... Przypominam, że media piszą o poszukiwaczach równie chętnie więc jeżeli nie chcesz zostać okrzyknięty hieną cmentarną, paserem, piromanem, wrogiem publicznym itp. itd., to żeby zminimalizować upokorzenie, polecam wymyślić sobie zawczasu pseudonim i w razie odwiedzin tak się przedstawić, żeby trafił do akt sprawy. P.S. Rurabomber zajęty!
 3. Wykrywacz to nie spektrometr... Najprawdopodobniej jest to stopiony mosiądz.
 4. Proponuję sprawdzić najpierw przy pomocy szmatki i rozpuszczalnika czy kolor będzie się zmywał. Jeżeli odpowiedź będzie twierdząca to znaczy, że gdzieś w pobliżu może się znajdować artystyczna instalacja, z której pochodzi znaleziony przez Ciebie fragment. Rozmiary tego typu obiektów potrafią być bardzo zróżnicowane i zależą głównie od tego, ile ojcu farby z remontu zostało...
 5. Nie zapominajmy o silnie trującym (żeby tylko...) piorunianie rtęci, z którym ma się styczność chyba najczęściej w tym biznesie.
 6. Muszę przyznać, że nie tego się spodziewałem... Wychodzi na to, że Napoleon nie jest jednak fanatycznym fanem korozji. Wystarczy trochę lepiej uporządkować całą ekspozycję, zrobić podstawki, pozbyć się paskudnych samar, tylną ścianę zasłonić książkami tematycznymi żeby optycznie wydawało się że eksponatów jest więcej, dołożyć trochę led-ów i każdy by się zatrzymał żeby popatrzeć.
 7. Jednak sama natura. Z racji stanu, chyba najlepiej będzie jak wróci na kredens.
 8. Biedny sprzedawca nawet nie wie, że gdzieś w czeluściach internetu został skazany za machloje... A braliście Panowie pod uwagę fakt, że oprócz węgla, na składach bywają także inne kruszywa a utrzymanie tam idealnego porządku jest praktycznie niemożliwe...? Te dwa kamyki to mniej niż śladowa ilość. Ja sam węgla może nie kupuję ale kiedyś trafiłem w worku z ziemniakami tak bardzo podobny do kartofla otoczak, że aż zacząłem go obierać... Serio =D Darujcie
 9. Nauka na dziś: Postępowanie w niżej wymienionej kolejności: 1) znaleziony granat niesiemy do domu rodzinnego, 2) zaczynamy się obawiać, że wybuchnie. ...jest z dupy... =)
 10. Jeżeli po zarysowaniu, rysa jest koloru białego i w dotyku jest jakby woskowy to jest to talk zielony. A jak nie to szkło.
 11. Na szczęście żadna wspólnota mieszkaniowa mnie nie dotyczy. Odkąd zasypałem piwnicę to nawet "państwo" nie może położyć łap na moich ziemniakach.
 12. Już po sprawie. Udało mi się oszukać system. ...przykręciłem do futryny. =D
 13. Ja zrezygnowałem z przykręcenia wieszaka do ściany w przedsionku bo wiązało się to z użyciem detektora kabli. Najgorsze, że zaraz zima a ta taśma kurtek raczej nie utrzyma... Gdzie ta "dobra zmiana"?
×
×
 • Create New...

Important Information