Skocz do zawartości

FT-17 dla Muzeum Broni Pancernej


sil3nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pewnie dalej tam stoi. Te powojenne izraelskie modyfikacje Shermanów nie wzbudzają tam szczególnych emocji, z tego względu, że stosunkowo dużo się ich zachowało. Na survivinpanzers wątek Surviving Post-WWII Israeli Vehicles Based On Sherman Tanks" zajmuje aż 28 stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się pierwsze, oficjalne zdjęcie FT-17, lecz wszystko wskazuje na to, że trafi do MWP w Warszawie. Najważniejsze w tej historii to, to że tak znamienity pojazd przybędzie do Polski, a w sprawę jego ściągnięcia udało się zaangażować tyle ważnych osobistości obu państw. Oczywiście gorące podziękowania dla żołnierzy XI zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie, bo to oni odnaleźli i zabezpieczyli pojazd !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoncaA napisałeś przestrug".
Przestróg pisze się przez ó" bo przestrogi(ort). Na klawiaturze też mi się to zdarza.
-Nie rób mi w przyszłości PRZYSŁUG , które mogą być dla mnie kłopotliwe...
-gdzie ty masz tam napisane przestrug"?? bo nie kumam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr.Ogrodniczuk ruszył sprawę, kolega z Afganistanu ją nagrywa, a warszawscy złomiarze którzy palcem nie kiwnęli chcą położyć na tym łapy a do poznania replika...ehs...a to Polska właśnie...nie mogło MWP kłócić się z amerykanami o których z poprzednich jak wywozili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie