Jump to content

Zbigniew Okuniewski (TPS)

Forum members
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Miło Balans że zreflektowałeś się nad Swoją niefortunną wypowiedzią. Valentynka będzie dopieszczona tak jak TKS Jacka i będzie pomykać na swoim silniku. Tacy ludzie jak zespół Jacka zasługuje na wielki szacunek z naszej strony. Pozdrawiam Serdecznie.
 2. Nie ma zawiści pomiędzy MOB,MBP czy MOP wszyscy jesteśmy dorośli. Co do ME to wybaczcie ale nie skomentuje. IV będzie mieć swój czas i dach nad pancerzem ;-)
 3. Miejsce jego ekspozycji to hangar w Rogowie bo tylko to miejsce daje możliwość pełnego oglądu pojazdu. Co zaś tyczy się kasy to budowa ,stelaża na którym umieszczone zostały by ocalałe fragmenty pojazdu jest ze względu na finanse najtańsza opcją.
 4. Tommy z nim nie ma co dyskutować to jak z krową na miedzy. Wątek jest o IV. Jeszcze damy im dość powodów do plucia jadem w tym roku. TPS to nie jedna sekcja Acer jak byś nie wiedział. I robi więcej niż Twoi kolesie z ME. Wystarczy poczytać.
 5. Jak to dobrze że odezwał się Acer pewnie mało roboty w Nadleśnictwie Włoszczowa ;-) Jest propozycja by wrak wyeksponować na stelażu i myślę że to dobry pomysł. Co do reszty niech sprzęt pozostanie u tych co wiedzą jak o niego zadbać. Przezimierowo nich zajmie się remontami a nie donosami bo te potrafią być zwrotne ;-) lub może coś wydobędzie. Idzie lato czas wydobyć koledzy. pozdrawiam
 6. Marcin piszesz poważnie ? czy czas na zmianę dilera lub lekarza?
 7. Nic mi na ten temat nie wiadomo. Zapewne wpierw będzie ustalona koncepcja wystawy.Za jakiś czas będę w Kołobrzegu to się dowiem.
 8. Wrak jest własnością MOP i to on decyduje. Magazynowany jest u Firmie Artura Zysa nie w MBP. POZDRAWIAM
 9. Stan jezdny jest raczej nie możliwy ze względu na koszta. Bardziej prawdopodobna jest raczej wersja dioramy. Poznań realizuje teraz dwa projekty i przygotowuje się do następnych. Decyzja o wyborze sposobu ekspozycji jest w gestii MOP. pozdrawiam
 10. IV-ka jest wypiaskowana i zakonserwowana. Co do dalszych prac to czekają na decyzje MOP jako właściciela wraku. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information