Jump to content

por.pil.020

Forum members
 • Content Count

  1460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. hmm zdaje sie ze to kółko bylo niedawno na allegro za jakies 3 tys.
 2. Już nawet w teleekspresie mówili o tym dzisiaj. Fajnie ze wreszcie ktos się za wydobywanie bierze :) A skąd pewnosc ze to jest 803 a nie ten drugi 802?
 3. Sowiecka ksiazka, ale przetłumaczona na polski, mysle ze w trakcie tłumaczenia tłumacze zmienili tez sylwetki samolotow na ardziej swojskie" :)
 4. 200zł za uszkodzoną łuskę????!!!! hahaha naprawdę warto przeglądać OLX, nie zeby coś wyłowić, ale żeby się pośmiać :D
 5. Być może masz na myśli książkę Samoloty bombowe Września 1939" tam jest takie zdjęcie.
 6. Bardzo dobry wybór! - zdecydowanie Pan K". Wszystko co skórzane tylko u Pana K"
 7. Bo musisz mieć farbe ameliniową"!!!! inaczej amelinium nie pomalujesz :D Czy ktoś bardziej obeznany w temacie może napisać jakie są dalsze plany odnośnie tego wyłowionego samolotu? trochę się zaczynam niepokoić tym że dalej stoi pod chmurka...
 8. Niestety, to co mówi Brutus to świeta prawda... R51 tak z ciekawosci, jakie w koncu ładownice wybrałeś? Ja polecam te ze sklapu pana K. Są drogie ale ich jakość i wykonanie jest na najwyższym poziomie.
 9. R51 z całym szacunkiem, ale ładownice od pana N to zwykły szmelc! oprócz tego co napisałeś są za szerokie, ciut za wysokie, komory za blisko siebie i w ogóle są źle uszyte. Ponadto są mało wytrzymale, koledze już po 2 itwach" odpadł knopik. Wyroby skórzane do rekonstrukcji? -Tylko pan K.repliki".
 10. sądząc po szczegolach i wykonaniu bedzie to ok. 1947 :D
 11. Ciekawe zdjęcie. Wiadomo o nim coś więcej? Co to za puszka? Wygląda jak niemiecka.
 12. Hahaha czyli weźmiem szpraja i będziem malować"! :)) a tak swoją drogą to szkoda że podobny los (póki co) nie czeka naszego Ju-88 z Bałtyku...
 13. Co nie zmienia faktu że jakość tych produktów z wymienionego sklepu jest bardzo niska, a skora za cienka... R51 - myslę że powinieneś zaznaczyć że żabka zależy od bagnetu jaki chce ktoś uzywać w reko i przedstawić kilka mozliwych do uzywania żabek, a nie pokazywać tylko 1 wzór (w dodatku jest to wz.24). Zdajesz sobie zapewne sprawę że Twój temat będzie biblią dla nowych młodych reko-nstruktorów. ja bym to zrobił tak: do bagnetu wz.24, wz.27 czy wz.29 pasują żabki wz.22 wz.29 i przedstawiona obok wz.24"
×
×
 • Create New...

Important Information