Skocz do zawartości

znaleziono pod domem MG-42( Wincentowo kolo Końskich (woj. świętokrzyskie)


saperfts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam
Jeśli sie przyjżeć fotce z amunicja to mozna tam zobaczyc tez zarcie do innych typów broni czyli tam moze byc jeszcze cos innego.;)
Ps. Kolego karabin co do ych paru wypład to lekko przesadziłes no chyba ze za takie stany co na focie
Pozdr.
SOVER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karabin ty to chyba znasz z autopsji (te skladowanie w piwnicy niewybuchów) bo co raz bredzisz te samą bajke i wydaje ci sie ze kazdy poszukiwacz" interesuje sie ombkami" jakby innych tematyk zbierackich było mało i to takich niezagrazających sąsiadom z blokowiska.
Ps.Odpersonalizuj sie ode mnie wreszczie czlowieku wypisując brednie typu en typ tak ma" bo dla mnie sam jestes typem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestań pierdzielić jak katarynka swoje brednie w każdym wątku dotyczącym niewybuchów czy broni bo zrobiłeś się już nudny z tym,tym bardziej że gość nie prosił ciebie o ocenę legalności broni z foto a napewno już o zapowiedzi wizyt Policji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego karabin ...nic nie pisze o Policji ,nic nie wypisuje o legalnosci bądz i nie i nie przypisuje komus ze te foto zamieszczone to jego wlasnosc.....ale napisalem to w formie przestrogi dla innych uzytkowników tego forum zeby pomysleli zanim cos zamieszczą bo sami sie proszą publicznie o prewencyjną wizyte organów" -na to nie wpadles pewnie ale cóz ja mam wymagac od twojego rozumu hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest wątek @Bociana który TU zawiaduje ,a którego to wątku zapewne nie czytałeś choć powinieneś obowiązkowo,ale czego wymagać mam od twego umysłu?
http://www.odkrywca.pl/info-od-administratora-kazdy-ma-przeczytac-ten-watek-obowiazkowo-,635843.html#635843
I nie potrzeba nikomu twoich nadgorliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzeglem tylko raz a nie agminnie" ,reszta to juz moja personalna dyskusja z czlowiekiem który zarzuca krytykom zbieractwa granatow ,pocisków i broni w domowych pieleszach ze kazdy z tych krytyków pewnie sam trzyma cos w piwnicy(granaty ,bomby lotnicze i nie wiadomo co jeszcze) co wydaje mi sie idiotycznym mysleniem łącznie z pomówieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabin nie ma co się droczyć z takimi. Teraz całe forum obsiane jakimiś pseudo poszukiwaczami co z byle czego robią zamęt. Najlepsze w tym wszystkim są te ich posty w wątku Allegro hits" gdzie wystawiają służbą ludzi wstawiając linki z ich aukcjami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze jest to, że dzwiną dyskusję wywołało zdjęcie, które wstawił kol. SOVERING a którego ja jestem właścicielem, podobnie jak przedmiotów na tym zdjęciu, które posiadam legalnie. Fotke zapożyczył z innego wątku:

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=391119#1326303

Więc po co te nerwy i insynuacje ?

Pozdrawiam
Bandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie