Jump to content

Wirtualne zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu


sil3nt

Recommended Posts

Zupełnie nowa jakość zwiedzania, krok milowy etc, etc ...
Żadne słowa nie opiszą efektu - więc po prostu zapraszam na Wirtualne zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej" !!!
http://www.muzeumbronipancernej.pl/pl/component/content/article/338-wirtualne-zwiedzanie-muzeum-broni-pancernej
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Wirtualne to nie to co na żywo. Nie mogę darować bo kiedyś specjalnie zboczyłem z trasy żeby tam wpaść i odbiłem się od drzwi. Nie było chętnego kto by mnie tam wpuścił. Ogrodniczaka nie bylo i klapa. Powinien być do tego miejsca łatwiejszy dostęp. Wybieram sie tam ponownie. Dla mnie to ok 400 km w dwie strony. I dalej mam obawę że będzie podobnie jak poprzednio.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Można się w... wybierałem się w okolice Poznania 1.05 prz okazji chciałem zobaczyć muzeum w CSWL i znowu nici ze zwiedzania (to już trzecie podejście). Dzwoniłem w poniedziałek pod telefon podany na stronie kilkanście razy, nikt nie odbierał. We wtorek również od samego rana. Chcę zobaczyć tę kolekcję ale nigdy nie ma szczęścia i całuję klamkę! Jęśli jest coś co jest dobrem ogólnym a więc i moim to niech to w jakiś sposób udostępnią. To nie jest prywatna kolekcja tylko dobro Narodowe!
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli od lat powtarzamy w koło Macieju" iż na wejście do Muzeum potrzebny jest Kustosz w postaci mjr. Ogrodniczuka to
po kiego grzyba" jedzie Pan w ciemno ?
Jeżeli go nie ma na miejscu to nikt Pana nie wpuści. To takie trudne ?
Na stronie Muzeum podajemy terminy kiedy organizowane są duże imprezy kiedy to bramy jednostki otwarte są do oporu. Do ostatniego klienta.
To dobro narodowe" jest częścią i znajduje się na terenie czynnej jednostki WP. Na wejście potrzebna jest zgoda Komendanta Centrum. Niech Pan skieruje pismo do w/w. Wyznacza Panu dzień i godzinę. Wtedy Kustosz będzie musiał być na miejscu.
A i jeszcze jedno 01.05 to dzień wolny od pracy.

Z poważaniem
J.Czypicki
Link to comment
Share on other sites

Kolego Czypicki nie jadę tam specjalnie zawsze byłem tam przejazdem i te terminy musiałem zgrać z innymi obowiązkami. Co do 1 Maja to wiem, że to dzień świąteczny, ale próbowałem wielokrotnie bez rezultatu dodzwonić się w dniu powszednim 30.04. br. Na stronie muzeum jest również informacja, że nie odpowiadają na emaile.

Kontakt z Muzeum Broni Pancernej CSWL
Muzeum Broni Pancernej Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego w Poznaniuul Wojska Polskiego 84
60-628 Poznań
tel +48 61 857 51 66
Zwiedzanie Muzeum jest bezpłatne, ale każdorazowo trzeba umówić się telefonicznie.
( podany telefon jest poprawny, jeśli nie odbieramy ... to i tak prosimy próbować, do skuktu ;))
( Bardzo prosimy o nie pisanie e-maili z prośbą o umówienie terminu zwiedzania - przykro nam, ale umówić się można tylko telefonicznie )

muzeum@MuzeumBroniPancernej.pl

To tekst ze strony http://muzeumbronipancernej.pl/pl/kontakt

Poza tym w dniu świątecznym większość muzeów stoi otworem. Wiem, że to jednostka i nie mam pretensji do kustosza, ale do sytuacji, że trzeba specjalnego anonsowania, aby to dobro narodowe zobaczyć. W normalnym muzeum są godziny otwarcia i jedzie się tam po to, aby je zwiedzić. Przejeżdżałam koło Hanoweru i bez wahania zjechałem z do Munster żeby zwiedzić muzeum pancerne. W kraju gdzie płacę podatki nie mogę w pełni korzystać ze swoich praw.
Po o jest forum żeby poruszać takie drażliwe tematy.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information