Skocz do zawartości

A kiedy będzie amnestia ?


jacenty2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja tam się nie wstydzę wobec tych, którzy śledzili moje forumowe boje i czytali wątki, po których dostałem kartona. Bardziej głupio to wygląda względem nowych użytkowników, którzy sądząc po kartkach mogliby pomyśleć, że ja, niespotykanie spokojny człowiek, mógłbym faktycznie uchodzić za forumowego pieniacza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyfus, kłaniam się nisko i przez wzgląd za to, że tak bardzo Ciebie lubię, wysłuchaj pokornych kolegów i odpuść im, te grzeszne przewinienia. A Bajarowi daj o co prosi ( i oczywiście od razu amnestia).
Pozdrawiam z czeluś (z podziemia)
i życzę wszystkiego najlepszego.
tadziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ...

Yeti akcję zaczął, ja miałem zebrać dane, woytas akcję zakończył.

Nie jestem Zeusem na Olimpie lub innym cudotwórcą, żeby odpuszczać winy ... od tego jest Admin Forum i sztab jego ludzi - informatyków.

ot i wszystko w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się pomysł o amnestii i prędkość zakończenia akcjii . Natychmiast wykorzystałem to w prywatnym życiu. Kobita suszyła mi od jakiegoś czasu łeb ,żebym zabrał ją do kina ...film sobie wybrała ! Już myślałem ,że poległem ,a tu nagle taka pomoc !:) Przedwczoraj podjechałem taksówką pod kino i od razu za telefon Gdzie jesteś Kochanie ? " Okazało się ,że nie dojedzie w żaden sposób z drugiego końca miasta w 4 minuty ( za tyle zaczynał się seans ) Dziwny przypadek sprawił ,że żony moich 2 kumpli ( też kinomanki ) mają podobny problem . Nasza kultura nie pozwoliła nam cieszyć się tym wydarzeniem filmowym bez naszych ukochanych. Cóż było robić ? Przeszliśmy we trzech jakieś 40m i przy barku sącząc coś z kieliszków rozmawialiśmy ( przez jakieś 40 sekund ) jakie to wydarzenie kulturalne właśnie przeszło nam kło nosa. Po powrocie do domu parę godzin później usłyszałem Następnym razem powiedz mi wcześniej ,że idziemy do kina " ... Powiem jej wcześniej już jutro ( jak będzie siedziała u siostry ) zadzwonię 10 minut przed seansem , bo idziemy z chłopakami do innej knajpy ,która jest dalej o jakieś 200 metrów .

ps.Może i nie zdążyłem wysłać maila (tak jak paru innych )i dalej mam 3 kartki ,ale wasz pomysł... (od razu widać ,że ktoś śledzi co się dzieje w świecie polskiej polityki i biznesu ) i to jak można go wykorzystać jest bezcenny !!! W imieniu moich kumpli i swoim dziękuję !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Co to jest ? gdzie to jest ? Jak to się stało ? Który to podgrandził mi moje medale ??? Albo się dowiem ...albo nigdy więcej nie pokażę Wam paru innych sposobów na naszą męską wolność !!! Cholera miałem chwilę słabości i teraz żeby się napić z kumplami muszę jęździć po mieście i szukać knajpy obok której nie ma kina . Do diabła ! Sprzedać wam jakiś pomysł to nie ma litości . Wiosna jest ! Marsz do lasu kopać dołki ,a nie łazić" po kinach z babskimi romantycznymi filmami pijaki jedne !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie