Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

cezar81

Forum members
 • Content Count

  3370
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cezar81

 1. cezar81 nienawidze takich osób jak Ty...jednym drobnym wpisem pod postem kolegi pokazałeś jaki jesteś...od tego jest forum żeby pytać !!!.. Moderatornia śpi? Ty... jesteś... Jak nie wiesz gdzie jest awers a gdzie rewers to nie zabieraj głosu bananie bo to jest dział numizmatyka a nie towarzyskie żebyś pisał czy kogoś na widzisz czy nie na widzisz. Po co ta kłótnia wpiszcie słowa kluczowe w google i definicje się znajdą ale macie dylemat awers czy rewers to tak jak lewa prawa. Heniu a nie prościej było tobie odpowiedzieć (jeśli wiesz) gdzie się znajdują tylko przekierowywać na google, myślisz że tam nie było wpisywane? Autor wątku ciągle nie uzyskał jednoznacznej odpowiedzi gdzie awers a gdzie rewers czy ktoś jest jej w stanie w końcu udzielić.
 2. Podgrzybki jeszcze marzną w nadmorskich lasach.
 3. Tyle że to mój kolega, (którego zresztą zaraziłem pasją i nie tylko jego bo kilku) i nie obraża się na mnie jak w żartach powiem do niego amatorze :) więc nie wiem czego piane bijesz.
 4. Rozwiń swoją wypowiedź jak taki mądrala jesteś.Za przykład tu posłużyła inna moneta.
 5. Żal mi ciebie amatorze... http://www.ptn.pl/htm/rozne/BN_2012_1_WWW.pdf
 6. CRAMER & BUCHHOLZ *16* Cramer & Buchholz Pulverfabriken, Ronsahl, Westfalia. do 1945.
 7. Czasem nie P120 Dynamit A.G. wcześniej Alfred Nobel Empelde ,Hanower Dolna Saksonia.
 8. Miała dziś być plaża nocą :) A kolejne godziny na kompie lecą..
 9. W tym kraju nawet wampir po śmierci nie może czuć się bezpiecznym. Po latach znajdą jego kości spakują w skrzynkę po owocach i jeszcze go przy tym połamią a później robią mu fotki typu Jolly Roger.
 10. Po prostu twoja reakcja była nad wyraz szybka.. Na zdjęciu już spakowany w skrzyneczkę po owocach http://poznajpolske.onet.pl/z-dreszczykiem/groza-oto-wampir-z-pomorza/kvbg6
 11. Proszę przenieść wątek do działu - Aktualności, newsy, wydarzenia". W końcu to znalezisko unikatowe w Europie. _______________________________________ Apacz: Forum: Aktualności, newsy, wydarzenia
 12. Prawdopodobnie nie sygnowana albo sygnatury również usunięte
 13. Aluminiowa klamra Luftwaffe Swastyka została usunięta
 14. Mnie również się trafił okolice Przybiernowa.
×
×
 • Create New...

Important Information