Skocz do zawartości

13 grudnia 1981r.stan wojenny.


Rekomendowane odpowiedzi

Stg , nie interesuje sie dzialalnoscia polityczna i czy w canadzie jest partia komunistyczna po prostu niewiem,z perspektywy 18 lat od wyjazdu z polski oceniam ze bylo to dobre posuniecie, bo od czasu transformacji jakos nie widze aby poza stadem cwaniakow kowalskiemu zylo sie lepiej.Co dwa lata staram sie do Polski przyjechac , i widze co jest grane,
postawiono bohaterom pomniki i chwala budowniczym, zlozmy pod nimi kwiaty i pamietajmy, i wezmy sie wreszcie do roboty bo 20 lat minelo i nikomu zadnych zbrodni nie udowodniono, nikogo nieskazano , narod popada w biede. Teraz mi pewnie wytkniesz brak patriotyzmu, ale ja mam tylko jedno zycie i az takim ideowcem nie jestem aby je zmarnowac na wojowanie z przeszloscia ktorej sie nie odwroci.Pozbyto sie armi czerwonej, teraz zaprasz sie us. army, armia watykanska juz jest, kiedy nastepny stan wojenny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a teraz jest cacy inwigilacja wieksza niz za komuny dziesiec rodzai policji podsluchy namierzanie nawet na tym forum i robienie za darmo z czlowieka przestepcy i krzyk jaka ta komuna byla podla,kiedys chcialem zeby jaruzela powiesili ale jak patrze przez pryzmat ostatnich kilku lat to rzadzacy wcale nie sa lepsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihura,popieram:)
z drugiej strony Generał Jaruzelski powinien zaskarżyć tych wszystkich którzy mu co rok drą jadaczki pod oknem,o zakłócanie miru,nielegalne zgromadzenie i o wszystko co się da by ich przegonili i ukarali,tak jak powiedział jeden kolega w wątku-przychodzą tam osoby które g pamiętają bo za SW byli małymi szczylami
myślę że wątek zasługuje na kłódkę
co rok to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traper to ty nie wiesz co byś miał zrobić?
Zrobimy to w inny sposób.
Kazał byś strzelać do górników w kopalni Wujek?
Kazał byś zabić księdza Popiełuszkę?
Odpowiedz sobie uczciwie tylko na te dwa pytania,i będziesz wiedział co należało zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie