Jump to content

muchomor

Forum members
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam ,czy Pan Henryk Smętkowski produkuje jeszcze HS-3 ?
 2. Dzięki załapałem ,spłonka pobudzająca odpalana lontem prochowym ćwiczebna
 3. nie no już dawno tego nie mam,nawet nie pamiętam co z tym zrobiłem ;) ,przeglądałem swoje stare posty i tak mi zaświtało żeby odświeżyć,bo że jakiś detonator to wiem tylko nie znam szczegółów
 4. Teoria,że jest to mogiła zrodziła się w głowie Kemeta,mnie to nie kojarzy się z mogiłą,a po prostu z fundamentami jakiejś budowli.
 5. Ja natomiast używam podobnie jak fiskars nawigacji samochodowej -Lark Freebird 35.7 z Windowsem 5.0 ze slotem kart SD,(nie musiałem nawet odblokowywać) + Ozi Explorer,szczegółowe mapy współczesne Polski razem z kalibracją można ściągnąć z sieci takimi programami jak ZumiBuddy (z Zumi.pl-satelitarne,hybrydowe),czy MapoTero (Geoportal-topograficzne,satelitarne,hybrydowe).Mankamentem jest krótki czas pracy na wbudowanych akumulatorkach,jednakże ten problem można ominąć podpinając dodatkowe baterie lub akumulatorki w miejsce zasilania nawigacji z zapalniczki samochodowej.Zaletą jest korzystanie z nawigacji samochodowej np:Auto Mapa w czasie jazdy samochodem jak i korzystanie z nawigacji szczegółowej w terenie,wystarczy tylko zamknąć nawigację samochodową i uruchomić Oziego.To chyba najtańsze wyjście i najbardziej uniwersalne.
×
×
 • Create New...

Important Information