Skocz do zawartości

Dziennikarze


traper6

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem skan swojej poczty. Jest tam pytanie i moja odpowiedź. Starałem się być kulturalny, chociaż pod palce cisnęły mi się inne zdania i wyrazy....

thureg@wp.pl napisał(a):
> Witam!
> Współpracuje z Gazetą Powiatową i chciałbym napisać tekst o
> poszukiwaniach fantów. Chcę pokazać ludziom, że ktoś kto chodzi z
> wykrywaczem to nie tylko wariat, który wykopuje rozrywki. Planuję
> podejść do tematu na zasadzie hobby/kolekcja. Jeżeli posiadasz jakąś
> fajną kolekcję, czy chciałbyś się pochwalić? Albo w inny sposób czy
> byłbyś w stanie pomóc mi w napisaniu takiego tekstu?
> Pozdrawiam!


Witam
Nie wiem skąd masz moje namiary.
Nie pomogę Ci. NIE CHCĘ. Powiatowa działa na mnie jak czerwona plachta na byka. Ze 4 lata temu napisalem na 2 strony artykuł w podobnej sprawie. Kamiński poprzekręcal mój artykuł ( nie dostałem tantiemu) i zrobił ze mnie kretyna. Jak masz dostęp do archiwum G.P. to zobacz numer z dnia 6.10.05 jest to nr.41 (647) str 26-27 Chodząc po bombach".
Nie cierpię pismaków którzy są dyletentami w danej sprawie i kosztem cudzych pleców chcą wywindować własne dupsko.

Tutaj masz popis" swojego inteligentnego inaczej" kolegi http://odkrywca.pl/wunderwaffe-,650567.html#650567

To jest nasze Forum. Mieliśmy ubaw po pachy.
A takich dyletanckich kwiatkow" w Polsce jest dużo. Szukaj gdzie indziej pomocy. Moze jakiś początkujący gówniarz będzie chcial zostać bohaterem..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Trapciu co ja sie naprosilem, zeby naprostowac slowa ktore rzekomo powiedzialem - i tak zawsze bylo juz za pozno, mateial poszedl do druku etc etc...
zastrzegam sobie autoryzacje a i tak jest tak jak jest - postanowilem swoim nazwiskiem kwiatkow nie podpisywac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że słownictwo jakie użył ten buc z gazety jest podobne do tego, które my używamy np. fantów", ozrywki", a druga sprawa to taka, że tekst jest dziwnie napisany jakby pisał go ktoś kto nie ma pojęcia o gazetach i artykułach, myślę, że w tej sprawie jest jakiś haczyk. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dojdzie do linczu to chcę się wypowiedzieć...
TO JA PISAŁEM DO traper6!
Miałem zamiar ukazać poszukiwaczy jako zapalonych hobbystów a nie wariatów. Wiem, że większość artykułów w gazetach jest tak napisana, żeby przedstawić was w złym świetle. Chciałem napisać coś pozytywnego, przedstawić w dobrym świetle. Nie chciałem szukać jakiejś taniej sensacji. Chciałem pokazać człowieka z pasją...
Tak się składa, że jestem i dziennikarzem i interesuję się historią i to forum odwiedzam regularnie. Stąd też słownictwo. A wszyscy, którzy szukają drugiego dna, bądź innej sensacji - nie znajdą. Jak ktoś widzi wszędzie układ to chyba coś nie tak. Wiem jak spostrzega się dziennikarzy na forum i w ogóle. Więc w jakimś stopniu szanowni panowie was rozumiem.

Do zbyniek - Jakiś ty spostrzegawczy. Jestem bywalcem forum więc i takiego słownictwa używam... A poza tym chciałem być grzeczny... Dziwne, iż tak niesamowicie czujny pan nie zobaczył, że kilka postów wyżej pisałem...

Pozytywnego tekstu o poszukiwaczach nie będzie. KONIEC TEMATU

Pozdrawiam wszystkich nie buców oraz normalnych, bez uprzedzeń. Reszta niech podpisuje się niżej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehehehehe i wtopa jak z tym archeologiem parę dni temu, krzyk i obrażanie a okazało się, że gościu jak najbardziej na forum siedzi i ma pojęcie o czym pisze hehehehehehehehe i tutaj to samo:))) liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thureg, nie myśl, że chciałem cię obrazic, ale sam wiesz jakie podejście mamy do dziennikarzy, jeżeli cię uraziłem to najmocniej przepraszam.

Jak chcesz to możemy zrobic wspólnie artykuł z całą społecznością forum.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auważyłem, że słownictwo jakie użył ten buc z gazety..."

Za to też przepraszam i cofam te słowa


jakby pisał go ktoś kto nie ma pojęcia o gazetach i artykułach"

Oczywiście to też cofam.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu spotkałem się ze znanym dziennikarzem Gazety Powiatowej, porozmawialiśmy przy piwku o moim długoletnim hobby. Chciał abym mu opisał swoje poszukiwania, co kryje ziemia, zainteresowanie historią naszego kraju, swojej pasji.
Wszystko miało być ładnie i pięknie. Mówił mądrze, ciekawie, więc liczyłem na to że uda mi się w końcu skruszyć kilka etonów na głowach" Zgodziłem się...

Z mojego maszynopisu, powybierał to co mu pasiło,całe zdania wyrwane z kontekstu, a i tak niejednokrotnie pozmieniał, pododawał od siebie i SAM napisał artykuł.
Z kolekcjonera, poszukiwacza i miłośnika historii zrobił ze mnie zbieracza złomu i niewypałów.

Zgodziłem się na ten artykuł mimo to, że wcześniej byłem karany za posiadanie. DZIENNKARZE na przestrzeni lat uszyli mi takie buty" w powiecie, że Bill Laden to był przy mnie pikuś.
Niestety nie mam tych gazet, ale na jednym ze zdjęć jeden pan dumnie prezentował moją (cytat) wyrzutnię pocisków przeciwpancernych" chodziło tutaj o panzerfausta i na tyle był kretynem że strzelił fotkę do gazety z tej strony, gdzie w gruszce" było widać dziurę wielkości 50 gr po ekstrakcji materialu wybuchowego. Nie będę wymieniał jak pismaki dalej opisywali moją kolekcję, bo odbiegam od tematu. Dowalali do pieca i pod publikę na maxa. To byli dyletanci i laicy w temacie. Zrobili ze mnie bandytę i terorystę. Mieli punkt zaczepienia i do wydźwignięcia własnych dupsk na czyimś karku.

Puściłem to w niepamięć, bo byłem przekonany że trafiłem na kretynów, dyletantów i tanich pismaków. Po rozmowie (tak mi się wydawało że z mądrym dziennikarzem) nadarzyła się okazja odkręcenia tego, przejęcia inicjatywy we własne ręce, pokazania nas z innej strony i dlatego zgodziłem się napisać ten artykuł do G.P.

A wyszło, tak jak zwykle.... do d...y

Thureg, więc o jakiej k...a mówisz współpracy ? Jakiej i od kogo chcesz pomocy ? Jesteś na tym Forum, to masz rozeznanie Naszego środowiska. Chociażby nie wiadomo co byśmy Ci napisali to i tak wybierzesz to co Ci będzie pasiło, i co może zainteresować przeciętnego Kowalskiego.

Nie stary, na mnie nie licz. Skończyło się........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko pany ! czy mamy na kimś jeździć bo przyznał sie że jest dziennikarzem ?thureg chcesz napisać coś dobrego dla naszego środowiska ? to napisz jak kolekcjonerów nęka policja jaki w Polsce jest problem z deko -jak policja na kolekcjonerach poprawia sobie statystyki -napiszesz to ? przecież sam kopiesz - napiszesz ? wątpię - pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie