Skocz do zawartości

Policja zatrzymała 17-latków z niebezpiecznym hobby


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Taaaaaki ARSENAŁ"!Jezu i tak blisko mnie! Dobrze, że policja to odkryła bo co by było gdyby...:D:D


Oczywiście żartuje.Wyciągnijcie chłopaki wnioski na przyszłość...tymczasem.... ide na chwile do szopy;)pzdr

Ps. Wykrywki też potaszczyli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie że macie podejrzenia że ktoś was wsypał ale a wątku amość,Tomaszów Lubelski co w trawie piszczy cz.2 !! " kolega Shizo zamieszcza takie foty i pisze udalo sie wyszlo 5 visow w kaburach na zielonym ale sie natknolem na zelazkai mi wszystki skonfiskowal bo mnie mialem pozwolenia na kopanie na zielonym;/" przecież to od razu widać że foto raczej robione w domu a nie w lesie i już jakieś podejrzenie jest że zbierasz takie rzeczy poprostu pewnymi rzeczami w tym kraju nie mozn a sie chwalić bo skutki jakie są każdy widzi PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do materiału fotograficznego to uważam że:zamek silnie skorodowany,ciężko go pod ustawę podciągnąć.pociski i granat szkolny,co do amunicji to wiesz sam co miałeś??? i ona jest najgorsza,magazynki nie podlegają ust.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z etycznego punktu widzenia,nie moralne było by młodych pasjonatów historii skazać za nic,a w tym przypadku tak może być,szkoda tych młodych poszukiwaczy.Policja pokazała ,ja tu widzę nadgorliwość ,chęć awansu,premie,wstyd i jeszcze raz wstyd,w moim mieście to 17 latki nie zbierają już nic ,nie maja zainteresowań ,stoją po bramach,piją ,ćpają,dokonują przestępstwa.ale chyba tak musi już być.trzymam za młodych kciuki i myślę że wszystko się dobrze skończy,bo na 18 urodziny Rzeczpospolita zafunduje wam jakiś drobny prezencik KK.Zastanawiam się nad sensem życia w takim systemie,oj jak ja kocham naszą policję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha skoro nie dzialaliscie na allegro ,to mogła sprowokowac granatowa policje ta fota visa z forum . Sam Bocian mowil ze psy z KGP prosily o dane pewnych forumowiczow. Byl o tym nawet jaks watek. Sami sie mogliscie wyłozyc ,tym zdjeciem nieszczesnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak ja kocham to miejsce, tutaj jest tyle policji czuje się bezpiecznie" ;] Mam nadzieję że sprawa szczęśliwie się zakończy. Mam jedno pytanie, w jaki sposób biegły sądowy moze sprawdzać sprawnośc spłonek w łuskach? Popatrzy że nie zbite i napisze że sprawne czy moze jakoś je będzie zbijał i zapisywał ktora wybuchnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le po co te ubolewania?Skoro trzyma w domu amunicję no to ja przepraszam ale to nie jest raczej norma.I jeszcze mając już zaliczoną jedną wpadkę....
Zdrowia życzę bo bedzie potrzebne do łażenia po sądach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekspert spłonkę będzie najprawdopodobniej zbijał punktakiem,jak były naboje to kombinerki generalnie w chałupniczy sposób,bo z tego co widzę nie posiadają nawet młotka do rozbierania amunicji.jak znajdą proch to zapałkami go potraktują.prokuratura i policja na podstawie opini biegłego albo umorzą postępowanie,albo będzie sąd.ważne biegły to policjant???? i tu jest pies pogrzebany.jak będzie chciał tak zrobi.jeszcze jedno czy:twoje materiały nie zostały zniszczone jako niebezpieczne??? i czy są jako dowód w sprawie.co dotyczy spłonek i łusek mosiężnych to możesz być spokojny,spłonka wchodzi w reakcję chemiczną warunek wilgoć i po 60 latach rzadko odpala.myślę że tu na forum jest kilka osób co ci pomogą,prawnie.ja chętnie pomogę.proszę się odezwać na pri.pozdrawiam,stg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek - wilgoć, no właśnie.

80% mauserów z ziemi , szczególnie niemieckie z lat 30stych, jest hermetyczne i odpala. (piszę o nabojach karabinowych). A wiem co piszę, bo dostałem trzy na pięć - pół roku temu dopiero skończyła się owa piątka. I tak cud, że nie na twardo, biorąc pod uwagę, co znaleźli, w jakiej ilości i w jakim stanie.

Co do chałupniczych warunków - nooo chłopaki, to nie do końca tak... Pewien biegły z Wrocławia, potrafi wypożyczyć z Arsenału karabin z I wojny światowej, załadować na poligonie 5 naboi z 1916 roku, odebranych kolekcjonerowi, i w ekspertyzie napisać (zgodnie z prawdą), że 2 na 5 odpaliły.

A do hobby" nie wróciłem - swoje wystrzelałem, swoje odsiedziałem, starczy. Po pierwszym namierzeniu jesteś na widelcu, tak czy inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja się szerzy .. nie tak dawno pewnemu policjantowi , podkreślam POLICJANTOWI wytoczono sprawę o 3 naboje do TT znalezione w jego szafie służbowej. Na swoje nieszczęście miał na stanie klocka. BSW nie odpuściło , i chłopina nie jest już policjantem. BO WYMIENIAJĄC STARE NA NOWE NIE POSPRZĄTAŁ SZAFKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. stg1971 , nie ma co się żołądkować w temacie iegłych" . W sprawie mojej żony ( stary kretyn zajechał nam drogę , ale upierał się że to jej wina) iegły" w symulacji wpisał ( mając kwity pod nosem) inny model samochodu , wymyśloną topografię miejsca wypadku .... itd itp... widok tej mordy kiedy malutka sympatyczna blondyneczka dwoma pytaniami i dwoma kwitami udowodniła że jest funkcjonalnym analfabetą BEZCENNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy naprawdę nie ma na forum prawników, żeby jakoś
pomóc tym młodym ludziom, przecież ta Policja niszczy im życie, to jest kary godne. Policjant nie zna się na łuskach,
zabiera puste granaty, wykrywacz metalu. Edukacja w szkole
też stoi na niskim poziomie. Z ostatnich lat wiemy że nawet
zawodowi policjanci nie znają się na amunicji, którą mają używać. Wiadomo, że lepiej siedzieć za biurkiem przy kompie,
niż uganiać się za pedałami po mieście. Jest dużo inwalidów prawników, którzy mają czas, żeby trochę się udzielić społecznie, zadbali by chociaż trochę o swój prestiż, zamiast pod kościołem żebrać na wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu tyle się rozpisywać,ekspert to policjant,jak masz swoją rację to musisz z nimi walczyć,innej możliwości nie ma,policja zbiera materiały,ekspert je bada,prokurator to dostaje i oskarża,sąd komu da wiarę?????????/proszę napisać,jak 1 do 3,wynik tego meczu znamy,ale ja gram całe 90 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie trafia jak robi się takie banalne wyniki czy tu w policji na prawdę nie ma ludzi ,przypomina mi się sprawa 85 letniej kobiety która ukradła (włożyła kostkę do torby może omyłkowo)i sprawa w sądzie,a policjant mógł ją pouczyć.ale po co na gorącym.wstyd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie