Skocz do zawartości

Policja zatrzymała 17-latków z niebezpiecznym hobby


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Człowieksniegu - regulamin czytałem. Jedyny punkt, który nie zezwala na taki kurs to:
* Zamieszczania opisów i sposobów rozbrajania wszelkich niewypałów, niewybuchów.

Ale jest też furtka bezpieczeństwa:
Poglądy prezentowane na Forum są własnością ich autorów i redaktorzy serwisu ani nikt inny poza autorami nie bierze za nie odpowiedzialności.

Czyli jakby coś to jesteście kryci;D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety...Swiat zagrozony atakami terrorystycznymi-w polsce szerzy sie bezprawie -mordercy i gwalciciele sa uniewinniani,lub co gorsza nie mozna ich dorwac-a chłopaki dostaja wyrok ...w zasadzie za gowno-ludzie..brak juz mi słow-ale oczywiscie statystyki policji rosnia...czesc i chwała-zycze dalszych sukcesow w tzw .zwalczaniu bezprawia...szlag mnie juz trafia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie sądy zdecydowanie zbyt często zajmują się różnymi pierdołami. Niestety, schemat naszego prawa, przypomina pajęczynę: mucha wpadnie a bąk się przebije.
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem znoszenia wszelkiego złomu do domu (niewybuchy itp.) ale uważam, że wyroki za łuski, puste skorupy, czy pordzewiałe i poskręcane resztki broni to delikatnie mówiąc, lekka przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja czepia sie pierdół a poważnych przestępstw się nie czepia, bo to niebezpiecznie. Przypomniał mi sie żart i nie wiem czy się z niego śmiać czy płakać, że często może być tak naprawdę:

Zatrzymuje policjant podejrzane auto.
- Dokumenty proszę!
Kierowca spokojnie podaje papiery.
- Broń jest? - drąży policjant.
- Jest. oto automat Kałasznikowa i dwie paczki nabojów - odpowiada spokojnie kierowca.
Dziwi się policjant ale pyta dalej:
- A narkotyki?
- Ta. Tu 10 kg heroiny na sprzedaż, a ta amfa to dla mnie...
Jeszcze bardziej zdziwiony policjant pyta dalej:
- A w bagażniku co jest?
- W bagażniku trup. Trup policjanta. Jest tam miejsce jeszcze na jednego!
- No to szerokiej drogi, kierowco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie