Jump to content

bruner0

Forum members
 • Content Count

  1014
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ja mam historię z życia wziętą. Jako rekrut dostałem wezwanie po bilet,po stawieniu się w WKU(W-wa Mokotów) na poczekalni siedziało już ze 30 chłopa,ci co przyszli pierwsi czekali już ponad 2 godziny.Po upływie jakiś 40 minut otwierają się drzwi,a w drzwiach jakiś porucznik zgięty w pas mocno kogoś przeprasza i wychodzi na korytarz.Za nim idzie niewysoka kobieta z synem.Oboje mocno ciemnej karnacji,jak się okazało uchodźcy z Kambodży !!,ale już jako obywatele Polski.Po ich wyjściu za drzwiami dało się słyszeć taką wiązkę sztywnych",że na wagon by się nie zmieściły. Ciekawe co by się stało z ty
 2. witam.8 dywizja górskich rowerów pośpiesznych :)))))) a tak na serio udało mi się wykręcić od tego syfu,a załapał bym się na turę poboru 2 letniego w sezonie 87-89 Koszeba w 3699 służył mój szwagier 83-85 mogliście się spotkać,jak się nie mylę to z poboru wiosennego,byłem tam ze 2 razy na odwiedzinach.
 3. witam fotek to nie będzie,bo ta sytuacja miała miejsce ze 2 lata temu,a boratynke kolega wymienił na krzyżyki i medaliki które kolekcjonuje.zresztą on też się udziela na tym forum jeśli zajrzy na ten wątek to może sam o tym szerzej napisze. Na foto mój grosz koronny Zygmusia III 1608 z popiersiem niby srebrny a wygląda jak miedziak.
 4. mój kolega wykopał,tak więc ta na alledrogo to nie R* tylko już R8 :) Zresztą R* to było w 1995 roku,podejrzewam,że od tamtej pory to już pare zostało wykopanych.
 5. witam,może nie z IIwŚ ale zawsze jakaś pamiątka.Dziadek ze strony ojca (na fotce z lewej,19 lat ochotnik)zdjęcie wykonane w 1920 roku.W niewoli w Mińsku białoruskim,nie znam okoliczności tego zdarzenia.Na pagonach prawdopodobnie numer pułku 23?
×
×
 • Create New...

Important Information