Skocz do zawartości

Kontrowersyjna galeryjka


ZUBIKED

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz gwiazdor jest strasznie wrażiwy na krytyke.... Zablokował zdjecia na Nk, wycina negatywne wpisy na blogu,,,
Swoją drogą pokazuje to, że jak się popaprańcowi pokaże, że żle robi to ten się szybko do nory chowa.

Wesołych świąt,
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziwne, kolega określający się jako artysta prowokacyjny" używa słów Niech zyje Fuhrer!! Heil Hitler!! Zig heil zig heil!!!....." Nie wiem po co wpisuje je na swoim blogu, pewnie potem je czyta i coś tam sobie robi... Miłość między nimi kwitnie co widać na drugim blogu artysty"... Ciekawy jest blog kapralki" bo traktuje o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te achy i ochy nad Niemiecką armią też mnie śmieszą jak kolegę Fraktala. Tacy wspaniali, wysocy, przystojni, odważni a skośno okie chłopaki w walonkach takiego im kopa zasadzili że d... im rozsadziło.
Osobiście brzydzę się ludźmi którzy fascynują się ideologicznie niemiecką armią z lat II wojny. Wielu robi to pod przykrywką fascynacji technicznej, wyglądu, porządku, czy wielkiej myśli dowódczej.
Podro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości to żałosne!!! zachwycają się ideologią która w założeniach po ozwiązaniu kwestii żydowskiej" jak to adolfik określał miała także zając się na dobre polakami.
Co z tego ze malować potrafi skoro z historii jest delikatnie mówiąc niedouczony a środowisko w którym się wychował i skąd wyniósł takie przekonania to totalna PATOLOGIA żal mi takich biednych ludzi :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aryjskim artystom(ładnie się komponuje hehe) proponuje żeby poszli na całość w swoim artyzmie i dziarneli sobie swastykę na czole jak kolega wesołek ze zdjęcia. Wtedy będą w pełni artystami nie na pokaz tylko z głębi serca. Jesteście zdecydowanie za mało ekspresyjni i za mało wymowni. Szukajcie bardziej odważnych dróg dojścia do świadomości społeczeństwa Nasza Klasa to za mało!!! Tatuaże to jest wasza przyszłość he he he. To tak trochę na wesoło. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że koleś ma wyraźnie wschodnie nazwisko i wygląda na to że jego aryjscy przodkowie zostali przesiedleni spod Kołomyi albo z Krużebnik na Ziemie Odzyskane :))) Założę się, że zaciąga z kresowym akcentem, kiedy mówi hajl hitlier". Nie obrażając Kresowiaków, bo to w większości porządni ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała afera z tymi rysunkami stanowi moim zdaniem klasyczne ¨p....olenie o Chopinie¨,toż to zwykłe schizofreniczne malunki,kiedyś widziałem sporo obrazków wykonanych w ramach psychoterapii przez długotrwałych pacjentów szpitali psychiatrycznych,na nich to dopiero były jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tropiac takie cos na nk postanowłem załozyć sobie fikcyjne konto na owym portalu. Dałem odpowiednia nazwę i... kilkunstu pacjentów wysłało tzw zaproszenie. Ale jacy to goście? A no właśnie.
Wśród nich jest i Marek J.
I powiem jeszcze raz: Jest gościu popier....
A gdyby ktos z was chciał zamówic sobie obraz u M.J to jedyne 100 zyta za format a4.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w celach edukacyjnych macie powyżej ujawnione co sam zainteresowany (vonNogay) pisze w swojej obronie".
Pogrubienie tekstu zrobiłem, żeby łatwiej było znaleźć wypociny tego typka :/


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 18:12 27-12-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, zwróć uwagę, że von Nogay pisze o tej aryjskiej księżniczce : Frau", choć żaden Niemiec nie powiedziałby tak o pannie, jeśli już to Fraulein". Z tego wniosek, że nasz nordyk z Kołomyi równie dobrze włada niemieckim, jak polskim, a jak mówi po polsku- widać w cytacie wstawionym przez zacnego Pomsee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrócie sobie podsumowałem:
1. facio retuszuje zdjęcia w Fotoshopie tak by przypominały obrazy a następnie podpisuje się pod nimi.
2. Prowadzi bloga o faszystowskim charakterze
3. konsekwentnie usuwa na nim wszystkie niepochlebne komentarze (ale tych o wymowie hitlerowskiej już nie)
4. utożsamia się z żołnierzami Hitlera (jego zdjęcia w mundurze i peany pochlebne na temat wermachtu)

Analizując powyższe fakty dochodzę do wniosku że są dwie możliwości tłumaczące takie zachowanie:
1. gość ma pop......ą psyche i wszystko inne też,
2. to wszystko to przykrywka! on jest niespełnionym i wybielonym (jak Jackson) murzynem - homoseksualistą wyznania mojżeszowego tylko się ukrywa przed światem pod przykrywką aryjskiego artysty".
Która wersja jest prawdziwa?
A może są jeszcze inne możliwości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tombspider, jk dla mnie druga wersja jest najbardziej prawdopodobna ale dorzuciłbym masona i pracownika TVN lub ogólnie ITI to tej charakterystyki;D
a tak poważnie, to koleś jest prawdopodobnie psychiczny...i wielu z jego znajomych również. żenada:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie