Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Gambit

Forum members
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. No niby tak, aczkolwiek po pracach polowych ludzie długo na ognisku by nie pobyli, a tu chodzi o to żeby posiedzieć trochę przy tej kiełbasce :)
 2. A moze jakies ognisko bysmy sobie urzadzili wspolne co? :)
 3. Poznałem raz u mojej siostry która się ceramiką zajmuje dziewczynę kumpla z drużyny Trygława", która z wykrywką też lata i myślałem może że to Ty. Jeśli nie to nic - cieszę się w takim razie że już mamy w Szczecinie dwie potwierdzone" poszukiwaczki. No może trzy jeśli liczyć moją ex :) Ale pewnie jest ich więcej :)
 4. Jagoda, to Ciebie poznałem u mojej siostry na Krzekowie? :)
 5. Mój dziadek współpracował z francuskim ruchem oporu, jako górnik organizował akcje sabotażowe we francuskich kopalniach.
 6. Upsss... To miejsce było przeznaczone dla Redakcji... ;) Ja także popieram ten pomysł. Jeśli wypali" może niektóre kręgi innaczej na nas spojrzą...
 7. Jasne Sławek, że jestem zainteresowany. Napiszę do Ciebie. A na marginesie: jeśli każdy będzie do tego podchodził jak do dziecinady to marnie nas widzę. Rozumiem, że każdy najlepiej by się widział w roli poważnego odkrywcy z dużym dorobkiem światowej sławy skarbów ale potrzeba trochę rezerwy do samego siebie. A hasło, flaga itp. to czynniki, które mają konsolidować naszą społeczność. Zresztą, jak ktoś będzie chciał to i tak będzie się wywyższał i robił z siebie lepszego - jak w naszej polityce... Ave detector! Gambit.
 8. Wiem że serce Twoje" to po łacinie cor tuum". Ale całego cycatu nie znam. A pewnie, że będzie flaga i hymn. W jedności siła! A Polski Związek Wędkarski to co? Pikuś? A Polski Związek Łowiecki? Będzie i Polski Związek Eksploratorów. Niech tylko wyjaśni się nasza sytuacja prawna. Ave detector! Gambit.
 9. A może Tam skarb Twój gdzie serce Twoje"? - na naszywkę. A pozdrowienie: Darz Dół" - to nie moje tylko kolegi z Loctans`u (chyba - jeśli dobrze pamiętam).
×
×
 • Create New...

Important Information