Jump to content

mjut

Forum members
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Co prawda nie uzywam GPSu ale jak mógłbym polecić to Bushnell Backtrack. Sprzedawałem tego w ilościach sporych w poprzedniej pracy, sprzęt typowo dla myśliwych i eksploratorów. Naprawdę wytrzymały sprzęt, szybko łapie satelity, małożerny jeśli o baterie idzie.
 2. mjut

  Tajemnicza mogiła

  Witam. A skąd w ogóle teoria, że jest to mogiła? Z legend i opowiadań?
 3. Dokładnie. Gdzie w sumie po przyjrzeniu się, jest w Polsce prawica? Bo nie zauważyłem. ŚP" Korwin??
 4. Dodatkowo nadal, poza nielicznymi wyjątkami, Che i inne indywidua robią z niewiedzy za romantycznych rewolucjonistów a nie morderców i psychopatów. Można Che porównać do Czerwonych Khmerów- o nich wiedza potoczna jest zbliżona do rzeczywistości, w przypadku Che niekoniecznie." Yeti- to mnie zawsze zastanawiało :) A jeśli o aukcje idzie- allegro może sprzedawać co chce i nikt im nie podskoczy, bo przecież nazizmu nie propagują. Tak samo rzeczy 'czerwone' są sprzedawane. Nie mówię, że mi się to podoba, ale takie mamy prawo.
 5. Fakt - w NAC zdjęć namiotów jest sporo. Ale nic moim zdaniem nie można z nich wywnioskować. Prócz jednego modelu 926 nie można jednoznacznie określić powtarzającego się namiotu... Ktoś, coś??
 6. Witam. Zwraca się z prośbą do osób, które orientują się jakie namioty używane były w okresie międzywojennym przez WP. Pomijam raczej pałatki i wszelkie ich kombinacje. Interesują mnie szczególnie grafiki. Będę wdzięczny za pomoc.
 7. Horhe, ten Polonez w bagnie to nie koło mostu od strony Dragacza?? i paru twierdziło, że tam zatopiony Panzer?
×
×
 • Create New...

Important Information