Skocz do zawartości

Kontrowersyjna galeryjka


ZUBIKED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hmm na Zachodzie Polski czyli min u mnie niestety wiekszosc znalezisk to niemieckie pozostałosci a historia niemiecka jesli chodzi o region
wiec moze z tad fascynacja utozsamianie sie z ziemia na ktorej sie mieszka a jej historia niestety jest niemiecka i to powoduje takie zachowania po drugie nie oklamujmy sie Goebels wykonał swoja robote bardzo dobrze. Ja jestem Polakiem czuje sie nim i nie holduje niemczyznie ale doceniam ich nie ktore rozwiazania technicznie i interesuje sie ich wojskowoscia co wcale nie czyni mnie volksdeutschem
Stwierdzenia ze Niemcy byli dnem a Ruscy tacy dobrzy w walce chłopaki passa passa ale znamy liczby poległych i tu temat do polemiki nie na jedna nocke (a mordowali nas polakow z rowna zaciekłoscia) :)Wojna nie była i nie jest niczym dobrym dlatego kolorowanki bo ze sztuka to malo ma wspolengo tego typu niech sobie beda i zgina wlasnym marnym zyciem bez naszego rozgłosu szkoda czasu i waszych nerwow poz szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze wsadziliśmy kij w mrowisko, nie spodziewałem się takiego rzęsienia ziemi". Ten pseudoartysta i jego fraulein nasłali na nas swoich kolesi, którzy nas obrażają, chociaż są Polakami i jedzą polski chleb. Jeżeli im nie podoba się własny kraj to niech jadą do swoich ukochanych Niemiec. A co tego pana co tworzył galeryjkę to niech sam się wypowie we własnym imieniu a nie kryje się za plecami swojej panny.Niech przedstawi swoje RZECZOWE i LOGICZNE argumenty na swoją obronę. Nie życzę sobie i w imieniu innych forumowiczów używania słów uznanych za obrażliwe i obrażających naród Polski...I bardzo proszę o powstrzymywanie się od agresywnych i obrażliwych komentarzy, kultura nas zaobowiązuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikael68: jak ktos moze przedstawic Rzeczowe i Logiczne argumenty na swoją obronę, jak jest ograniczony umysłowo? :))
Nie widzicie tych powalających aryjskich rys.. tego nordyckiego spojrzenia.. przesiąkniętego nienawiścią oblicza jak by to sam Odyn zerkał zza chmury.. :)

Widać właśnie jego siłę i bohaterstwo na miarę samego Thor'a, jak wozi się kolegami..
Artysta pożal się..
Chyba Autysta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystkim miłośnikom firera", III rzeszy i nazizmu dedykuje fraszkę J. Tuwima:
Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je*ał,
bo to mezalians byłby dla psa."
Pozdrawiam (co niektórych c.k. bohaterów" środkowym palcem)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem głeboko rozczarowany postawą tych niby adludzi", nie umieją się zachowywać normalnie. Używają słów obrażających ludzi nie zgadzających się z poglądami i sięgają po siłowe argumenty...Myślę wiec jestem, te słowa wielkiego filozofa Kartezjusza są dla nich na pewno pustym dżwiękiem i na pewno nie wiedzą kto to jest i co to jest logika. Ich maniery można porównać do manier gości spod budki z piwem. Śmiać mi się chce jak czytam ich wypociny" o wyższej kulturze adludzkiej" rasy. Dla mnie to jest żałosne, swoim zachowaniem zaliczają do drugiej grupy ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się już wypowiadać w tej sprawie. Cała ta sprawa galerii budzi niesmak i niechęć do nazizmu. I to są niby Polacy!!Jedzą nasz polski chleb i mieszkają w domach gdzie mówi się po polsku. Niemieccy neonaziści mogą się tylko cieszyć że mają takichsojuszników" a ich dziadowie nie patyczkowaliby się z takimi.Polacy dla fanatycznych nazistów byli tylko podludżmi" Pytanie do której grupy zaliczają się polscy wielbiciele nazizmu jest przecież oczywiste, prawda? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sprawa zaszla juz za daleko i przekracza granice moralnosci...powiem krotko nie pozwole by ktokolwiek zle sie wypowiadal o mojej ukochanej...ona nie ma z tym nic wspolnego!!jest czysta jak lza!!niczemu nie winna...bo dla mnie jest swieta i nietykalna!!jedyna osoba winna w tej sprawie jestem ja..i mozecie mnie gnoic ,niszczyc a ja i tak odrodze sie na nowo jak weniks z popiolow!dlatego wara od mojej dziewczyny!!...powiem krotko nie przyswieca mnie zadna ideologia czy polityka urzekla nie po prostu estetyka munduru niemieckiego..dlatego moj bloog i nk nie maja na celu propagowania ideologi faszystowskiej i nie wyraza w zaden sposob moich przekonan ma jedynie charakter kulturalny i historyczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu galerii obrazów" tego artysty" mogę stwierdzić że facet ma jakieś problemy z sobą.Pomijając tematykę jaką sobie wybrał ,same pastele są przeciętne.Sama jestem plastykiem i wiem ze to trudna technika,ale w dzisiejszych czasach w dobie komputerów,kolorowego ksera,i innych wynalazków,wielu z forumowiczów namalowało by to lepiej i poprawniej ,zwłaszcza ze są to tylko kopie jakiś fotografii.Co do tematyki ,zostało już powiedziane wiele ,zgadzam się z powyższymi postami. Jeśli facet ma tyle odwagi by robić z tego wystawy,zamieszczać na NK,to powinien też stawić czoła krytyce .Z drugiej strony przez burzę jaką wywołaliśmy,gość jest coraz bardziej sławny,a na tym chyba mu najbardziej zależy. Myślę że zawinili tu ludzie którzy pozwolili na taką wystawę w miejscu publicznym , gościowi nikt nie zakaże malować tego co chce,,bo jeśli tak czuje to jego problem.Ważne tylko by umiał bronić swoich poglądów,a na to chyba brakuje mu odwagi. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko nie przyswieca mnie zadna ideologia czy polityka urzekla nie po prostu estetyka munduru niemieckiego..dlatego moj bloog i nk nie maja na celu propagowania ideologi faszystowskiej i nie wyraza w zaden sposob moich przekonan ma jedynie charakter kulturalny i historyczny..."

Trzeba mieć tupet i czelność tak pisać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałem film Romper Stomper, a koleś z wątku się zapisał do NK Romper stomer, przecież ten film jest anty nazistowski, na samym końcu w tym filmie ginie lider nazistów, a Wietnamczycy podczas tego filmu rozwalili grupę skinów grasującą po ich mieście. koleś sam nie wie kim jest , zapisuje się do onr i do romper stomper. Co za gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko klaun322,znaczy się claus322 mimo tego ze ludzie tłumaczą ci od kilku dni czego nie tolerują w twojej galerii,twoich i twojej lubej niewybrednych faszystowskich komentarzach na blogu ty nadal nie kumasz co zrobiłeś nie tak,proponuje wybrać powrót do twej ukochanej rzeszy tam na pewno zostaniesz gwiazdą dzięki twemu urojonemu talentowi,bo widocznie jeszcze nie dotarło do ciebie ze jesteś w POLSCE,i tu takie rzeczy nie będą tolerowane przez normalnych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawodowym zołnierzem,oficerem a teraz na emeryturze . Dostałem duzo medali.
-to jest dobre(opis von N na NK),ciekawe za co te medale,mam nadzieje ze nie za rzucanie granatami do ruskich jak w galerii her Marka.Von N już miał swój debiut na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** sprubuj tylko spiskowac przeciw Fuhrerowi !!!"

Takie coś dostałem od artysty" na skrzynkęna nk.
I kto jeszcze powie że gość nie jest popier....
A pisze że to fascynacja mundurem czy jakoś tak.
Buahahahahaha


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 21:03 28-12-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak, zdaniem artysty", można spiskować przeciw komuś, kto nie zyje od ponad 60 lat. No chyba, ze jest jakis nowy fuhrer o którym nic nie wiemy.

Dla her artisten i jego czystej, białej germańskiej frojlajn cytat z klasyki polskiego kina: wy wszyscy jesteście po....ni! Was nie można sądzić, was trzeba leczyć"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie