Jump to content

majros

Forum members
 • Posts

  504
 • Joined

 • Last visited

  Never

majros's Achievements

0

Reputation

 1. Witam. Ta ciekawa budowla o którą pyta kridd to dawna owczarnia :) Zbudował ją PGR :) Pozdrawiam.
 2. Ja do kolegi Kiezmarski. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz .Europejski patriotyzm to bzdura, coś takiego w realu nie istnieje. Uśmieszki i poklepywania się po plecach europejskich polityków w imię wspólnej Europy to utopia. Jak wracają do domu to od razu biorą się za budowanie rurociągów po dnie Bałtyku. Oczywiście w imię dobra europejskiego, a broń Boże nie umacniania własnej państwowości hehe. No chyba że Kanclerz Gerhard Schroeder żył w XIX w. Umacnianie własnego państwa to priorytet, porównanie Europy XIX do obecnej jest wyjątkowo nie trafny. Tam rządziły dyktatury, oparte miedzy innymi na nienawiści między rasowej, a narzędziem polityki była wojna. Obecnie nie ma w Europie nowych Hitlerów, jest za to mocno ukryta walka o jak największą dominację finansową. Pozdro.
 3. Sądzę że da się nadrobić tylko potrzeba mądrych ludzi w polityce. Żeby wyzbyć się Polskich kompleksów to trzeba przede wszystkim być bogatym. Bogatego szanują, poważają chcą go poznać, zaprosić do domu, pogadać o przyszłych interesach, no i wiadomo lepiej mieć bogatego przyjaciela niż biednego. I w tym przypadku kolega Rem jest być może największym patriotą. W parze z ekonomią musi iść EDUKACJA. Jak jednego i drugiego nie naprawimy to zapomnijmy o doznaniach typu nie jest źle czuć się dobrze":):) Pozdrawiam.
 4. Nie wiem czy tu błysnę tak zwaną umiejętnością czytania ze zrozumieniem ale od początku zajarzyłem że nie o techniczne sprawy doskonałości Niemców chodzi. Tak naprawdę to chodzi o nasze nie doskonałości. Jarace drażni coś co od dawna tkwi w Polakach, mianowicie niedocenianie własnych osiągnięć. My nawet sukces potrafimy w zamienić, a Niemcy nawet w sukces. Ot taka mała różnica w światopoglądzie.
 5. Mąż kasy pewnie nie miał na flaszke, to zrobił dla baby numer z ziemią w kieszeni...
 6. Próbowałem ale nie chcieli mnie wpuscic z wykrywką i szpadlem do środka kolektury. Może w jakiejś wioskowej kolekturze udam żem rolnik strudzony z pola wracający, może wtedy wpuszczą?
 7. Witam. Ja tylko nawiąże do postu kolegi Argonauta, może to trudne do uwierzenia ale miałem prawie identyczny przypadek, po chwalebnym zachowaniu znalazłem depoztyt. Od razu przyszło mi na myśl że to nagroda za wzorowe zachowanie.
 8. Witam.Myślałem że juz nigdy się nie doczekam tego dnia,w myśl słów piosenki Markowskiego chcemy być sobą" popieram.
 9. Cześć. 1995-1997 Drugi batalion szkolny czołgów w Giżycku,pierwsze sześć miesięcy jako elew na szkółce,potem jako dowódca drużyny szkoliłem młodych elewów.Specyjalność dowódca czołgu T-55AM.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information