Skocz do zawartości

Dzielna armia izraelska


musamman2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bohaterscy żołnierze zlikwidowali oddział bandytów ! Strzelali dla pewności dziesięć razy,muszą przecież odreagować historię.
Do mego miasteczka często przyjeżdżaja wycieczki,idą środkiem ulicy nie reagując na samochody,prawdziwe święte krowy ! To jaki zostawiają śmietnik to oddzielna historia,ale chodzi o tych smutnych panów pilnujących grupy,czy wiecie że mają broń ? Kiedyś wracając z działki mijałem taką grupę i z roweru upadł mi szpadel..gość natychmiast się do mnie odwrócił i sięgnął pod marynarkę ! Gdyby to było w Palestynie pewnie bym już nie żył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas, Ty to za to myślisz intensywnie nad tym, jak by tu dokopać każdemu, nie ma michnikoidalnej wizji świata. Dowiedziałem się od Ciebie, że popełniłem monstrualny błąd, myląc daty o dwa dni, natomiast samej zbrodni izraelskiej nie skomentowałeś, zapewne w imię political correctness, którą wpoił Ci Nadretaktór jedynej gazety, którą czytujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment, moment, na jednym z serwisów internetowych zamieszczono film, który był kręcony tuż przed tą tragedią.
Kamerzysta z daleka filmował wyjezdżający czołg i prawdopodobnie dostrzeżono odblask światła z kamery, no i się stało. A co do wycieczek to bez przesady , jakoś nie widziałem nigdy aby wycieczka z Izraela zostawiła jakiekolwiek śmieci a jeszcze sami wysprzątali po innych , niekoniecznie z Izraela. Ochroniarze noszą broń i nie ma sie co dziwić , mało która nacja jest tak zagrożona jak ta. A z historii po prostu wyciągneli pewne wnioski.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liha chyba to nie do końca tak.
Po II wojnie wpadli w paranoje i dlatego teraz mają to co mają. Polecieli ze skrajności w skrajność. Szkoda tylko, że zapomnieli, jak im Hitler łoił tyłki 60-70 lat temu i teraz robią to samo co Hitler - pragną rządzić ziemiami, do których prawa nie mają. Najbardziej przy tym wkurza mnie fakt, że przyjeżdżają do naszego kraju, łażą po obozach i krzyczą igdy więcej", a w tym samym czasie u siebie robią podobne imprezy".
A swoją drogą, to świat się kończy, żeby Żydzi prowadzili wojny, Niemcy walczyli o pokój, a Polacy zajmowali się handlem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurza to, jak próbują odebrać co do nich należało przed wojną, denerwują tylko niepotrzenie bidnych ludzi którzy ciułali np. całe zycie na chatę i nagle okazuje się że stoi ona na czyjejś ziemi to samo tyczy się kamienic ostatnio w moim mieście znalazł sie taki SPADKOBIERCA skończyło sie na tym, że wszystkich z chaty wysadził" pozamykał i wyjechał sobie, .... a kamienica niszczeje coraz bardziej - obiekt zabytkowy, dziwi mnie tylko że konserwator się do niego nie doczepił.
......ale to w końcu Polska.

Co do wycieczek Izraelskich spotkaliśmy z kumplem ostatnio taką w Łańcucie całkiem sympatyczni ludzie, pogadaliśmy trochę, ochrona owszem stała, ale nikt nas na chama nie odganiał, ani nie trzymał nas na celowniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsychOPAT - ze skrajności w skrajność - bardzo dobrze powiedziane.Zgadzam się. Tylko, że w przypadku obywateli Izraela przesada w reakcjach obronnych (tak to umownie nazwę)jest zrozumiała. Nie pamiętam aby przed drugą wojną Żydzi rozpoczeli jakąkolwiek wojnę. Inne kraje natomiast wielokrotnie.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, nie staram się bronić tego co się teraz tam dzieje , jednak przez setki lat byli wybijani w pień w pogromach i przy innych okazjach,więc odpowiadają teraz. Całe szczęście, że z Nimcami ni graniczą.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na bliskim wschodzie między Żydami i Palestyńczykami jest wysoce zagmatwana, a problem złożony. Nie można obciążyć tylko jednej ze stron odpowiedzialnością za taki stan rzeczy. Gdyby Żydom nie spadały rakiety na domy, a na bazarach „męczennik” nie detonował by bomb to nie było by akcji odwetowych i odwrotnie. Oba narody będą musiały prędzej czy później dojść do konsensusu i nauczyć się ze sobą żyć, a zanim do tego dojdzie to będziemy słyszeć o takich tragediach jak ta powyższa. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale teraz to już będzie spoko i cacy;). Zapanowała powszechna miłość jednego narodu do drugiego i vice versa, brak roszczeń, brak ekspansjonizmu, brak tarć i zgrzytów, na tle narodowościowym i ekonomicznym- słowem ustrój idealny, czyli komunistyczny. Nie patrzmy w przyszłość, na zasadzie przyrody uwierzyła owca wilkowi". Radziłbym nie patrzeć przez różowe okulary tylko użyć szarej masy w czaszce. Też bym chciał, żeby tak było... coby wilk z owcą sobie nie szkodzili, ale żyli w zgodzie, ale czy to możliwe???
Konkluzja taka, że Niemcy i Żydzi powiedzą dobrodusznie nic do was nie mamy i nic od was nie chcemy, Rosjanie wyrzekną się mocarstwowej polityki, USA i Niemcy też, świat muzułmański zaprzestanie walki i terroryzmu i pokocha Stany... Realne prawda????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem realistą i uważam że nigdy nie będzie stanu powszechnego pokoju i dobrobytu- jest to oczywiste. Ale to, że się tego nie da osiągnąć to nie znaczy, że mamy do tego nie dążyć, właśnie trzeba dążyć do ideału, chociaż nigdy go nie osiągniemy. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu na Forum temat Żydzi"... I znowu musamman2 - człowieku, czy nie znajdziesz wdzięczniejszych czytelników na jakimś forum dla katoprawicy, blood and honour, skinheads, Radia Maryja czy innych bliższych Ci mentalnie środowisk, tylko musisz zanudzać nas kolejnymi postami na temat tych złych Żydów???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega liha ma rację-Zydzi zgodzili się na połowę mandatu ONZ,Arabowie nie i postanowili zepchnać Zydów do morza...
Gdzieś musi przecież istnieć Izrael,panstw arabskich jest przecież ponad dwadzieścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rady sobie dać nie potrafią, bo amerykańskie lobby żydowskie zaraz odpala mosty powietrzne z czołgami, na przykład z Włoch.

Jak to jest zorganizowane to jest strach pomyśleć!
echhh

widziałem ciekawy rysuneczek.

Dwójka żołnierzy żydowskich patrzących na płonące, arabskie miasteczko. Komentarz Starzy dobrzy naziści, dobrze nas wyszkolili".....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol herbstnebel , to nie byli naziści... To był generał Anders..
PS wcale mnie ta tragedia nie dziwi.Dziennikarz zaryzykował i poniósł konsekwencje . W tym zawodzie to norma.
Ja kiedyś dostałem w łeb za fotografowanie wystawy w centrum Krakowa.. a robiłem to na zlecenie włascicielki tejże wystawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie