Jump to content

Romo

Forum members
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Cześć, potrzebuję dorobić sobie obudowę do cewki do takiego retro wykrywacza. Pamiętam w niektórych wykrywkach było to z takiego perforowanego czarnego tworzywa, chyba obudowa elektroniki Smętka jest z czegoś takiego. Prośba, jak ktoś wie, co to jest za tworzywo i zna technologię jego kształtowania to piszcie. Pozdrawiam.
 2. Znalazłem ostatnio ciekawą bransoletkę i chciałbym poszukać gdzieś jej właściciela jedyne dane jakie na niej mam to: rok urodzenia, wpisaną datę 1942, imię i nazwisko oraz stopień wachmistrz i nic więcej.
 3. Właśnie coś przeglądałem i przez przypadek wszedłem na zakładkę Poznajmy się" i okazało się że 11 stycznia tego roku pyknęło mi na forum 10 latek ...ale ten czas zaiwania :-)
 4. Rezerwat rezerwatem, ale to jest ze sto metrów od niego. Teraz jak spadł śnieg, widać ten zarys z mapy, ale niestety wygląda to na jakieś odwodnienie, jest to teren zalewowy - Dolina Prosny :-)
 5. Cześć, może ktoś pomoże, może widział coś podobnego na mapie, chodzi mi o zaznaczony kształt przypominający zarysem zamek, w terenie nic tam nie ma.
 6. Idel. w tym samym czasie co kupiłem Cibolę, miałem również 250kę i w porównaniu z Cebulą" to zabawka. Oczywiście nie jest to porównanie po paru wyjściach w teren bo na początku Tesorak mnie przeraził, ale już po kilkunastu wypadach sprzedałem ACE, chociaż przyznam Ci rację to też fajny sprzęt. Wiele dobrego dla mnie uczynił :-)Tak jak napisałem w poście powyżej z Ciboli jestem zadowolony, ale jak to u mnie jest,pare lat minęło i przyszedł czas na coś innego. Nie będzie to Tesoro, ale powód jest taki, że chcę wypróbować" coś innego. Tylko właśnie tyle tego jest, że nie wiadomo co wybrać mając do dyspozycji około 2 tysi.
 7. O ja walę jaki młyn :-) może ja coś dopowiem jako wieloletni użytkownik wykrywaczy. Trochę ich miałem. Zaczynałem od takiego co obudowę cewki miał ze sklejki(polski produkt) następców nie będę wymieniał, ale napiszę o ostatnim, którym jest Cibola - Jestem z niej bardzo zadowolony. Byłem wiele razy na wypadach z ludźmi, którzy mieli wypasione" sprzęty i sorki, ale kopałem po nich fanty.
 8. Czym mogą być tajemnicze pagórki w lesie obok mojego miasta ? kurhany ? znajdują się tylko w jednym miejscu lasu a las do małych nie należy.
 9. O i tutaj kolega ma rację kawałek pompki :-)
 10. Zmiana kierunków od Ziła chyba 130, ale może się mylę.
 11. Okres napoleoński - mam identyko.
 12. spoko, spoko, DUŻO się tego znajduje - tani instrument, większość coś tam na tym ugra, bardzo popularny kiedyś na wsiach - wiem bo mój dziadzio miał chyba cztery sztuki :-)
×
×
 • Create New...

Important Information