Skocz do zawartości

filmik z wyciągania transportera przez braci


jacenty2004

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! A ja już myślałem w swojej naiwności, że te pyskówki i icie piany" znikną raz na zawsze z Forum Odkrywcy. A tu od nowa polska ludowa". A sprawa jest prosta [jak to się dawniej mówiło] jak droga do socjalizmu". Jest czy go nie ma? Bo możliwości są aż trzy:
1. Jest i ma się świetnie, niedługo zostanie pokazany np. na Bzurze w pełnej krasie i będzie zarazem namacalnym dowodem na to co niektórzy z biorących udział w tej dyskusji" głoszą od lat, czyli że tego typu zabytki należy prywatyzować, bo a państwowym" się tylko marnują.
2. Jest, ale ma się kiepsko, bo rdzewieje gdzieś na czyimś podwórku, no tu to osobiście wolałbym aby rdzewiał na państwowym podwórku", bo przynajmniej można by go sobie oglądnąć.
3. I najczarniejszy scenariusz: czyli już od dawna go nie ma w granicach naszego państwa. A to by oznaczało, że nasze Państwo Polskie to tylko jakaś atrapa, bo prawo obowiązuje tylko maluczkich", a te wszystkie ważne urzędy i służby to jedna wielka lipa.

Osobiście jestem przekonany, że sprawdzi się wariant pierwszy, bo innego, a w szczególności jak w pkt. 3 to sobie nie jestem w stanie wyobrazić, bo to oznaczałoby, że ma rację mój stareńki teść, który powtarza cyt. aby tu zapanowało prawo i porządek to trza Niemca z karabinem".

balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
dla tych co zajmują się filmem : bawcie się nim dalej, róbcie stopklatki , wysyłajcie sobie meilami, klepcie klawiaturki , [cenzura] się wypowiedziami kolegów itp, itd

dla tych co ważny jest efekt : 1" - tak jak napisał panzergrześ2



pzdr PATRON


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 14:16 27-11-2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patron tu nikt się wypowiedziami nie [cenzura]. Raczej odwrotnie. Z całej sprawy robi się tajemnicę,a coś tam wiedzący na temat zachowują się tak jak by sobie wsadzili w tyłek wibrator i nie podzielą się tą przyjemnością i wiedzą tajemną z nikim :) ps. nie można było od razu napisać ,że się remontuje i zaraz będzie jeździł ? -to by wszystkim wystarczyło....ewentualnie jak by jeszcze jakieś zdjątko z postępów w pracach to by już było super.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 14:16 27-11-2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś namieszał Jacenty tym wątkiem –wystarczy na głównym napisać że ktoś coś kiedyś wydobył –i zaczyna się ujadanie –wybieram się w tym tygodniu w okolice Wyśmierzyc dostałem cynka jak coś trafie konkretnego –to na pewno tu nic nie pokaże :):) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wydobycia Sapera":
Wars98 pisze: ostało złamane prawo i coś w tym względzie jest lub będzie robione".
Reszta" pisze: Sprawa pod względem prawnym jest nie do ruszenia"
Wszyscy zachowują solidarnie ajemnicę" o co w ogóle chodzi i trzeba doszukiwać się czegokolwiek pomiędzy wierszami co zazwyczaj prowadzi na manowce.
To, że tak jest wcale mnie nie dziwi. Aby cokolwiek wiedzieć trzeba w to włożyć więcej wysiłku niż tylko klepanie w klawiaturę na forum Odkrywcy.
Taki kraj, takie prawo i tacy ludzie.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huku jak ktoś coś wyciągnie przed złomiarzami to jest super !!! tylko pytanie jest zawsze jedno ...czy to zrobił pasjonat wtedy jest to z pożytkiem dla wszystkich ...czy handlarz ? ten drugi to taki złomiarz (bo też chodzi mu tylko o kasę) tylko lepszego sortu ,bo to co opyli nie ląduje w hucie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że 1" staje się coraz bardziej prawdopodobna! No to teraz tylko ZDJĘCIE - jak wygląda obecnie i uchylenie rąbka tajemnicy, czyli podanie przybliżonego terminu publicznej prezentacji. A nam szaraczkom" pozostanie czekać z rosnącą niecierpliwością na ten dzień, bo to będzie wielkie święto nie tylko dla tych prawdziwych zawodowców, ale i dla nas wszystkich, którzy interesują się historią ostatniej wojny.

Pozdrawiam
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty2004 To sprawa z 1996 roku i myślę ze już się przedawniła a dyżurny pyskacz i straszący sądem forumowiczów zwietrzył temat –fotki tego transportera były już pokazane w książce p. Wójcika kupiłem ją waśnie po wydobyciu w 1996 roku ale myślę że owy osobnik w tamtym roku jeszcze malował podłogę na żółto hehehehh to z kąt miał o tym wiedzieć - szkoda że tej książki akurat teraz nie mam pod ręką jak ktoś ją ma to niech da skan tego Sdkfzeta –bo ja mogę dopiero za dwa dni .Myślę że to bicie piany bo teraz to możecie im nasypać soli .Myślę że owy osobniki który swego czasu nie miał zezwolenia na wydobycie elementów Kaczora niebawem się odezwie -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhu uhu...
Huk100. Myślę że owy osobniki który swego czasu nie miał zezwolenia na wydobycie elementów Kaczora niebawem się odezwie" - ale się jeszcze zdziwisz w tym temacie. :] Aż Ci żuchwa opadnie do podłogi... :D

Co do wraku Sapera. O zasiedzeniu nie ma mowy. A inne tematy, w tym te karnoprawne, zostawmy stosownym instytucjom, bo ostatnio się obudziły w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Rzecz ruchomą można natomiast zasiedzieć jedynie w dobrej wierze po upływie lat trzech. Nie można dokonać zasiedzenia ruchomości w złej wierze. Dobra wiara musi obejmować cały okres posiadania, nie tylko moment objęcia w posiadanie, jak w przypadku nieruchomości. Tak więc utrata dobrej wiary wyklucza zasiedzenie (łac. mala fides superveniens nocet).

Dobra wiara posiadacza polega na usprawiedliwionym w danych okolicznościach przekonaniu, że przysługuje mu takie prawo do władania rzeczą, jakie faktycznie wykonuje. W złej wierze znajduje się jednak nie tylko ten, który wie, że nie jest właścicielem, ale również ten, który nie dołożył należytej staranności w sprawdzeniu, czy skutecznie nabywa własność - na przykład umowa przeniesienia własności nieruchomości nie została zawarta w formie aktu notarialnego [2] lub ruchomość została nabyta od osoby nie mającej zdolności do czynności prawnych[3]....."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te fotki to co niby maja do rzeczy? mają potwierdzic stan faktyczny, że ktoś wydobył i był w jego posiadaniu? tak były fotki z wydobycia w jednej książce Wójcika w drugiej też była fotka jak sobie stoi w warsztacie, były inne tyle że od ładnych paru (z 5 z górą) lat żadna fotka nowa się nie pojawiła stąd dyskusje i wątpliwości większości użytkowników tego forum czy ten pojazd nadal jest w kraju...Jeśli trwa remont to poco tak skrzętnie to ukrywać- sukces , precedens w skali kraju :). Niby na to wielki wejście smoka" na jakiejś rekonstrukcji za ile ileś tam lat??? Nie wiem jak inni ale ja w te bajeczki to nie szybko nie uwierzę. Gdzie są dowody? Wypowie się wreszcie ktoś wiarygodny, może fotkę wrzuci choćby jedną!
Ręce opadają
Pozdr.L.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie