Skocz do zawartości

filmik z wyciągania transportera przez braci


jacenty2004

Rekomendowane odpowiedzi

kol.Akagi Z tymi 20 w ciągu 5 lat to chyba przesadziłeś. Chyba,że wliczasz te które składały się z kilu kół i kawałka podwozia, motocykle,rowery itp. Staram się śledzić tego typu wydarzenia w prasie, telewizji i internecie i mimo chęci dobrych tylu bym się nie doliczył.

A jeśli było naprawdę tyle to czemu tak wielu ludzim zależy na unikni
ciu rozgłosu, prasy, na robieniu tajemnicy. Czyżby dlatege, że dla każdego kolekcjonera liczy się prywata, własne ambicje. Niewiele naprawdę ma z tego społeczeństwo, ktoś niewtajemniczony w pewne kręgi. Można owszem napisać że dla społeczeństwa to są muzea a prywatne kolekcje są dla satysfakcji ich posiadaczy ale to chyba nie tędy droga.
Bez odbioru .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Taak... A świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Akagi.
Ford GPA i donos do prokuratury? Możesz coś więcej napisać, kto, gdzie i kiedy? To bardzo ciekawe.

Saper - nie ma nakazu? To w takim razie jak wytłumaczysz pismo pewnej instytucji do Panów Kęszyckich z zapytaniem kiedy wydadzą pojazd?

Pantera. To, że gmina wydała pozwolenie na wydobycie pojazdu nie oznacza jeszcze, że było to zgodne z prawem. I dobrze o tym wiesz. Gminie nic do tego. Nawet w 1991 r. władny do decydowania o jej losach był konserwator zabytków.
A wywóz to też ciekawa sprawa. Jak wiesz, to napisz, gdzie i kiedy wyjechała i jako co była zadeklarowana na granicy.

A co doszukania reszty. Skąd wiesz, że nie szukam? :)

Już w 2006 r. pokazałeś jaki z Ciebie specjalista, kiedy pisałeś o sprowadzaniu na akcję w Wielkopolsce WZT-etek z Dolnego Śląska. Jesteś żałosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, kol. Tankist, przyznaję się. Zdemaskowałeś mnie. To dla tych kilku marnych walizek mitycznych ojro to robię. :]
To dlatego nie mam ani jednego czołgu, ani jednego transportera, ba! nawet ani jednej zakichanej łuski...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy panowie cywile ale dla was okraść własne państwo czy złamać prawo dla własnych korzyści to jak splunąć.
Jeszcze raz wybaczcie ale macie mentalność rodem z komuny.
Jesteście żałosni jak się czyta to co tu wypisujecie .
Zróbcie coś pożytecznego weźcie żony ,kochanki lub swojego chłopaka i do kina lub teatru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wars - to pokaż wszystkim ten nakaz.
Masz okazję.

Ja sobie moge byc żałosny, ale wolę byc żałosnym człowiekiem, który nie ma problemu w dotarciu do informacji niż takim żałosnym jak ty. Ale to tylko dygresja.

Najpierw pisałeś że WKZ wydał nakaz wydania pojazdu. Teraz wersja się zmieniła w pismo z pytanie o informację kiedy wydadza pojazd. No to jak to w końcu jest?

Pokazuj to pismo, żeby wszyscy mogli ocenić. Ale już.

Skyluke - nie przesadziłem - wystarczy dobrze policzyć.
Pytanie o ilu sprawach nie wiem. Bo na pewno nie wiem o wszystkich.
A czemu ludzie unikaja rezgłosu???

Bo zaraz przyujdzie taki Wars i bedzie się domagał wydania pojazdu gdzieś tam na zmarnowanie.

W tej chwili niepisana umowa między kolekcjonerami jest taka, że nic nie dajemy do mediów. I na razie to się nie zmieni - z waszą wszakże startą przede wszystkim, bo ja nie mam problemu jak grzecznie poproszę, żeby obejrzeć kolekcje kolegi.
Ale dla poostronnych bramy takiego miejsca są zamknięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poldek wyluzuj się i tą żonę, kochankę czy psa oraz siebie wyprowadź na spacer a nie żongluj inwektywami, które tak naprawdę nikogo nie obchodzą. No chyba, że pieniactwo to Twój sposób na życie, wtedy to OK śmiał uprawiaj swoje główne zajęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie (kolekcjonerzy) unikają rozgłosu? Nie dlatego, że przyjdzie taki Wars i będzie się domagał zwrotu. Oni nie chcą pokazać m.in. dlatego, że mają takich kolegów" po fachu, którzy nie do końca mają czyste konto. A wtedy podejrzenie pada na całe środowisko.

Dobrze wiesz Akagi, że czasami jest, że prośba, czy pytanie oznaczają nakaz.


Na miejscu p. Kęszyckich jak najszybciej zawiózł bym sapera do MOB i oddał go ze spisaniem inwentarza (dla zabezpieczenia się) oraz zapomniał, że MOB i saper w ogóle istnieją. Im szybciej to zrobią, tym szybciej będą mieli święty spokój.

A Wy swoim ujadaniem tylko robicie im dodatkowo pod górkę. Tracicie kolejną okazję by siedzieć cicho. Szkodzicie im. Ciekawe kiedy Wam podziękują za taką pomoc"?

Ale jak mawiali starzy Arabowie: psy szczekają a karawana idzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracicie kolejną okazję by siedzieć cicho"
otóż, oświadczam, że nie mam takiego zamiaru.

wars, za kogo ty się szczeniaku uważasz????

pokazuj ten nakaz frajerze, o który grzecznie prosi akagi, albo nie zawracaj dupy ludziom, swoimi majakami sennymi.

taki gieroj mocny w gębie jesteś przed klawiaturą kompa? ona wszystko przyjmie co tam wklepiesz w odmiennych stanach świadomości.

Przepraszam pozostałych forumowiczów za ( co mi się raczej rzadko zdarza, bo jestem niespotykanie spokojny człowiek ) mocniejsze określenia, ale normalnie ręka świerzbi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując kolejny koniec występów kolegi warsa, pozwolę sobie podsumowac sprawę:

- Wars wciąż walczy z wymyślonymi przez siebie Kolekcjonerami-złodziejami.
- interpretacja, że wszyscy kolekcjonerzy to złodzieje, jest tylko interpretacją kol. Warsa, niczyją inną. Niestety w krytycznym momencie ma jakiś procent szans, że uda mu się do niej przekonać sąd.
- donosicielstwo to chyba nie przestepstwo - no to być może kolekcjonerzy będa dalej musieli tolerować występy pana W. i potencjalne naloty Policji u siebie w domach.
- przepraszam - nie wszyscy kolekcjonerzy to złodzieje. Organizacje dla których działa pan W. to jedyne kolekcje, którym Wars nie będzie szkodzić.

smutno pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem,jako szary człek tego forum.Nie popieram takich działań pseudo-kolekcjonerów ,gdzie dobro narodowe jest potajemnie wydobywane i następnie ukrywane.Takie postępowanie odkrywców,wydobywców skłania prostych ludzi do dociekania i drążenia tematu,a że nic nie wiadomo w danej kwestii,to póżniej mamy to co mamy.Jestem za legalnym wydobywaniem sprzętu,udostępnianiem informacji o dalszych losach w POLSCE tych obiektów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie