Jump to content

herring

Forum members
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Landszaft, Dużo ciekawych obserwacji. Masz jakieś wnioski w jakim kierunku powinno muzealnictwo-kolekcjonerstwo pójść? (to na wypadek gdybyś został ministrem - you never know..) Na podstawie tego, co piszesz mój wniosek jest następujący - forma prawna nie ma znaczenia - czy jest to na finansowaniu gminy, jakiegoś ministerstwa czy osoby prywatnej. Znaczenie ma swoista masa krytyczna" budżetu podzielona na ilość eksponatów: - Jeżeli budżet jest powyżej tej wielkości, stan eksponatów się nie pogarsza, są chronione przed pogodą i rdzą, kradzieżą, są remontowane, badane naukowo, popularyzowane,
 2. Zależy jak tną. Wycięcie blach w celu nagrzania i wyprostowania na prasie ma sens, pod warunkiem zachowania krawędzi - odpowiednio fachowy operator palnika powinien dać sobie radę. Tak więc - czy ma to sens okaże się, kiedy z powrotem pospawają blachy, bez szczelin i dospawanych krawędzi.
 3. A niw wydaje się Wam, że na pierwszym planie jest cień elgijskiej bramki"? Jeżeli tak, to Belgia, Francja albo później Wał Atlantycki.
 4. Dziadek był w AK, pod koniec wojny był szefem kontrwywiadu we Lwowie. Zmarł dzisiaj o 9.20 rano.......
×
×
 • Create New...

Important Information