Skocz do zawartości

filmik z wyciągania transportera przez braci


jacenty2004

Rekomendowane odpowiedzi

Skyluke. Tak jak nie płaci się terrorystom, tak i nie płaci się przestępcom, to chyba proste. Przywłaszczenie mienia i paserstwo to bardzo groźne przestępstwa.
Szanse na odzyskanie zabytku wywiezionego z terytorium państwa członkowskiego UE niezgodnie z prawe są całkiem realne. :]
Odsyłam do lektury rozdziału 6 ustawy o zabytkach z 2003 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiadomo, jak bym kupował coś za kilkanaście-klikaset tys. euro to bym dokładnie sprawdzał papiery tego co biorę.Zeby w nocy spać spokojnie i obawiac się niezapowiedzianych wizyt...Ale jak widać można i całkiem bezkarnie inaczej.Przecież Pantera przynajmniej 2 razy zmieniała właścicieli zanim trafiła do USA. A tam już ekstradycja" nie obowiązuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wars -nic nie kumasz. Służby zobaczą film sprzęty dźwigi i koparki ...i nic nie zrobią...co innego gdyby to był jakiś filatelista w okularkach w rogowych oprawkach ,no wtedy to antyterroryści ,saperzy strażacy i ewakuacja połowy miasta.W tym wypadku to w tyłek mogą tylko braciaków pocałować i odbędzie się to jak by co z potężnym cmoknięciem .Nikt się w to nie będzie babrał ,bo to dużo problemów i dowody wyjechały za granicę i szkodliwość żadna (może im podrzucić jakiegoś wykopkowego zardzewiałka?)....a ta zagranica jak by co też wystawi coś do cmoknięcia i to z języczkiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wars, ja tu jestem!!!
i nigdzie się nie zapadłem.

w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem na utrzymaniu mamusi, ale muszę pracować, więc logicznym jest, że nie mogę ( ani nie muszę )całymi dniami warować jak Ty przed komputerem i czytać twoje bzdety.

Nie rób ludziom wody z mózgu jaki to ty jesteś wielki i sprawczy", bo to że napisałeś na początku roku donos do konserwatora w Radomiu, wcale nie znaczy że zajęła sie tym policja.

Podniecacie sie filmem, kto na nim jest. Podpowiem, jest również książka, gdzie cała historia łącznie z nazwiskami jest opisana. Wystarczy poczytać.

Idąc torem myślenia co niektórych bardziej błyskotliwych tekstów w tym wątku, to można dojść do wniosku że la saper wiózł całą tajna kancelarię 25 PDiv. i na dokłądkę ciągnął wózek z kasą. Naprawdę, całe skrzynie złotych sztabek i marek w złocie. Jest o co walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kol. Tankist przemówił. :]
Tankist. Po pierwsze, oddawna nie jestem na czyimkolwiek utrzymaniu. Po drugie, żadnego donosu (a już tym bardziej na początku roku) do konserwatora w Radomiu nie pisałem. Po trzecie, książka jest pisana z pozycji uczestnika akcji, więc siłą rzeczy jest to subiektywne przedstawienie sprawy. Po czwarte, teraz doskonale widać jak fakt, że sprawa odżyła bardzo zabolał co poniektórych.
Pozdrawiam
wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wars, zaprzeczaj ile chcesz, i tak obaj wiemy że piszesz na tym forum i nie tylko, same kłamstwa i pomówienia. Pozostałe co bazgrzesz, to ustawiczne donosy do odnośnych władz. Nie pochlebiaj sobie i nie używaj wielkich słów, których znaczenia nie pojmujesz.

Poza kłótnią, pomówieniami, szkalowaniem i pisaniem donosów nie zrobiłeś NIC. Niedługo sam sobie na tym forum będziesz odpowiadał, tak jak obecnie pod dwoma czy trzema innymi nickami.
To tyle tytułem polemiki.
Dalsza, staje się bezprzedmiotowa
Tak na marginesie to wszyscy zdrowi.

Z uwagi na to że co niektórzy mają dość takich dyskusji w tym wątku, ja się wyłączam.
Życie pokaże co dalej w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankist. Jesteś zwyczajnym oszczercą! I doskonale o tym wiesz. Pokaż ten donos" jaki niby miałem Twoim zdaniem napisać do konserwatora w Radomiu. Czekam. Wiem, że się nie doczekam, gdyż nigdy, ale to przenigdy, nie pisałem do delegatury w Radomiu.
Nie piszę na tym, ani na innych forach pod innymi nickami (w odróżnieniu od Ciebie).
Kłamstwo, kłamstwo, po tysiąc kroć kłamstwo.

To tak, jakby złodziej krzyczał łapaj złodzieja!".
Podobnie jest i z oszczercami. Sami na siebie donosicie, a próbujecie innych obwiniać. Jeszcze raz powtórzę: pokaż ten mityczny donos!

Kiedyś będziesz za to żałował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nazwałem Cię oszczercą za publiczne pomówienie mnie (w kwestii donosu), ale nie nazwałem Cię złodziejem (jedynie napisałem, że takie zachowanie przypomina zachowanie kiedy złodziej krzyczy łapaj złodzieja, a to różnica i to spora). Nigdy nie odważyłbym się nazwać kogokolwiek złodziejem, gdybym nie miał na to dowodów.
Ale w kwestii oszczerstwa sam na siebie dostarczyłeś dowody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wars - jeżeli jesteś prawnikiem za którego się od lat podajesz to doskonale to rozumiesz - sprawa pod względem prawnym jest zamknięta. Nic więcej ode mnie - nie jestem stroną, ani tym bardziej przedestawicielem żadnej z zainteresoowanych stron, nic więcej pisał nie będę.

Patron - wszędzie są złodzieje, strzeż się :)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie się kłócicie:)a tak w chwili przerwy między oskarżeniami takie pytanko-spytam jak chłop z Konopielki(znaczy się dobrze to zacofanna czy kiepsko?)znaczy się dobrze dla transportera że sprawa zamknięta prawnie i jest szansa że będzie udostępniony dla wszystkich w jakimś muzeum czy kiepsko i nie da rady nic już zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skyluke
Tak był filmik
Tak widać na nim było transporter na lawecie
Tak w komentarzu było powiedziane że to ten sam,
tylko dlaczego ten na filmie nie miał na burtach podstaw pod mostki saperskie ??

Czarek na dziś pewne jest jedno
wiadomo że nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wars.Dał byś już sobie spokój. Co Ty masz przeciwko Niemieckim lub Amerykańskim muzeom ,a tym bardziej prywatnym zachodnim kolekcjom ? Chłopaki się starają coś kupić ! Guzikami nie płacą ...tylko twardą walutą ! ... i tym sposobem Polacy są coraz bogatsi :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie