Skocz do zawartości

RAMBO 4


liha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie mogłem się powstrzymać . Znalazłem na youtube trailer Rambo 4 . Stary , dobry John wraca w twardym stylu , jakąż on tam sieczkę robi. Polecam . A do kina na to na pewno pójdę .:)))))
http://www.youtube.com/watch?v=p8KBySFKF8o&mode=related&search=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam obejrzec także turecką konkurencję dla Johna Rambo :)
widzieliście kiedyś strzelanie z RPG w budynkach? polecam przejżec :) pozdrawiam!


Korkusuz - Turkish Rambo, Scene 2.
http://www.youtube.com/watch?v=tCNi9I1dHk4

za każdym razem oglądając ten film, nie mogę powstrzymac się od śmiechu :)
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem gośc wyciąga nowy granat do RPG'a, tylko nigdy nie wiadomo skąd, w dwóch ujęciach, sięga jedynie na posadzkę.
film jest naprawde porażający..
te strzały z rewolwerów, a'la jednoręki bandyta, dwururki, i broń automatyczna.. czy to aby nie PM Sten ? te dwa pistolety maszynowe (składana kolba) używane przez 'tych złych'..
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))) dobre , turecki rambo rządzi,.Rpg niesamowity, mały , poręczny ,z pojawiającą się znikąd amunicją , i w morde można dać hehehehehhe. Co do Rambo 4 to zwróćcie uwagę na zwiększenie realizmu i pojawienie się ciekawych , efektownych acz drastycznych akcji Johna . Ludzie się przyzwyczaili do coraz większej dawki drastycznych zdjęć w wiadomościach .
Akcja w jeepie hehehehehe .pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , skoro był turecki rambo to ja dodam Terminatora z Jezusem. Wiem , że blasfemia , ale .....mój ulubiony fragment to ten jak terminator rozwala Judasza trzy razy pod rząd. Dobrej zabawy.pozdrawiam.liha
http://www.youtube.com/watch?v=ro9HBmnK6Hw&mode=related&search=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia do Rambo IV: Pearl of Cobra" - najnowszego filmu z udziałem Sylvestra Stallone’a - jeszcze kilkanaście dni temu realizowane były w dżungli nad rzeką Salween na pograniczu Birmy i Tajlandii.

Gdy w pobliżu planu zdjęciowego zaczęły się kręcić patrole wojsk birmańskiej junty, aktor oraz cała ekipa wzięli nogi za pas i postanowili dokończyć pracę w zaciszu hal produkcyjnych w Los Angeles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dla odmiany mogliby zrobić gdzieś indziej tę IV część, a nie znowu w jakimś buszu... jedynka w górach, dwójka-busz, trójka Afganistan....i IV znowu jakiś las??? litości...

Sam film zapowiada się nieźle, ogólnie jestem fanem Rambo (w szczególności cz. I), ale twórcy na zakończenie sagi mogliby wymyslić jakieś ciekawsze lokacje. Ale pewnie wielu innym to nie przeszkadza, także film się na pewno przyjmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne gdzie spotka Obcego a może predatora.

A tak na marginesie właśnie ma powstać Alien vs Predator II więc może do tego Rambo im dokopie.

Dobra a tak serio powiem tylko tyle że Rambo miał wyjść jeszcze przed filmem Rocky Balboa no ale panowie z USiA :D
byli innego zdania i powiem tylko że jeżeli Rambo będzie tak dobry jak Rocky to zapewne udam się do kina choć nic nie przebije First Blood i tego klimatu w kopalni ze szczurami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb Narodów?? Ciekawe i nawet fajne ale mimo wszystko wydumana pseudo fantasy tylko w celu pokazania tego, że biała historia Ameryki Północnej też istnieje i ma tam jakieś zasługi.. i wieeeeelkie osiągnięcia. To nic, że wszystko poskopiowane z całej Europy i sam skarb wykradziony. Ponadto przy transporcie morskim, to by znaczna część tego skarbu musiała być rozkradziona przez marynarzy i leżeć zatopiona na dnie morza :)))
więc sam pomysł z transportowaniem całego tego ambarasu do Ameryki i tam kopanie jakichś mega sztolni to jest brednia :)))0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Chłopaki naczytali się Pana Samochodzika" i pozazdrościli, jest historyk-poszukiwacz pozytywny, jest sprzedajny Sean Bean/Batura itd., oszczędnie z przemocą, szyfry itd.

I miły polski akcencik w jedynce ;) MiG 21 w polskim malowaniu, w muzeum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie