Jump to content

swojak

Forum members
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzisiejszego poranka pisowski pseudoredaktor oskarżył ruch rekonstrukcyjny o hajlowanie. Zaraz się dowiemy że rekonstruktorów trzeba zlikwidować żeby ratować Brudzińskiego który po słowach Ławrowa w ONZ o odradzającym się faszyzmie w Polsce zaczął pieprzyć farmazony o polskich nazistach a w tle był materiał TVNu. http://twitter.com/SamPereira_/status/1063422228161802241?s=19
 2. Dobra usuńcie to nie moge zaladowac zdjecia. Przepraszam.
 3. Na TT przypadkiem trafilem na ciekawe zdjecie matki z dzieckiem i płaszczem męża. Nie mam pojęcia co to za mundur. Proszę o pomoc w identyfikacji czapki.
 4. Nie bylo mnie tu z 8 lat. :) Emigracja niszczy wiezi.
 5. Bardzo proszę o ratowanie Honoru Karpatczyków. http://www.facebook.com/karpatczycy/posts/1813569188866840
 6. Chociaż tyle, że zachodni przyjaciele pamiętają nasze zasługi w II w.ś.Ciekawe co na to putiland.
 7. iskra , radzę wejść na stronkę: http://212.244.179.188/website/Orto/viewer.htm ,tam pomiędzy ząbkowicami śl., a bobolicami znalazłemniewielki skrawek zalesiony, gdzie dla osoby zainteresowanen mogłoby się wydawać, iż jest tam cuś podobnego do próby tworzenia swasty, o której pisałeś.przypatrz się dobrze, a nuż cośtam wypatrzysz.pozdrawiam, prześlij swoje spostrzeżenia.
 8. Muszę przyznać, że temat niesamowicie intrygujący. Niestety nie znam miejsc ze swastą. Pozdrawiam autora tematu i życzę mu znalezienia jakiegoś zdjęcia owego lasku.
×
×
 • Create New...

Important Information