Jump to content

swojak

Forum members
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzisiejszego poranka pisowski pseudoredaktor oskarżył ruch rekonstrukcyjny o hajlowanie. Zaraz się dowiemy że rekonstruktorów trzeba zlikwidować żeby ratować Brudzińskiego który po słowach Ławrowa w ONZ o odradzającym się faszyzmie w Polsce zaczął pieprzyć farmazony o polskich nazistach a w tle był materiał TVNu. http://twitter.com/SamPereira_/status/1063422228161802241?s=19
 2. Dobra usuńcie to nie moge zaladowac zdjecia. Przepraszam.
 3. Na TT przypadkiem trafilem na ciekawe zdjecie matki z dzieckiem i płaszczem męża. Nie mam pojęcia co to za mundur. Proszę o pomoc w identyfikacji czapki.
 4. Nie bylo mnie tu z 8 lat. :) Emigracja niszczy wiezi.
 5. Bardzo proszę o ratowanie Honoru Karpatczyków. http://www.facebook.com/karpatczycy/posts/1813569188866840
 6. Dziękuję bardzo i pozdrawiam z polskiego miasta Londyn.
 7. Bardzo dziękujemy GRH Żelazny Orzeł za 5 litrów krwi.
 8. Karolina ma sepsę a ta działa błyskawicznie. Liczy się każda ilość krwi. Po oddaniu krwi, kartki prześlijcie na wyżej podany adres.
 9. Soli, jesteśmy Wam Bardzo wdzięczni.
 10. Zaświadczenia prosimy wysyłać na adres: Tomasz Skiba, ul. Czachowskiego 4, 27-100 Iłża. Bardzo prosimy o podesłanie priorytetem, liczy się czas.
 11. Dzięki panowie. Z tego, co wiem, krew jest potrzebna non stop i o ile wiem, będzie jej potrzebowała baaaaardzo dużo.
 12. Nasza koleżanka cierpi na białaczkę.Choroba jest w takim stadium, że potrzeba jej krwi. Nie zależnie od grupy, bo w centrach krwiodawstwa krew jest wymieniana, należy tylko powiedzieć, że krew oddajemy dla konkretnej osoby, czyli KAROLINY SĘPIOŁ. Apel kierujemy przede wszystkim do osób z regionu radomskiego, których wielu na forum. Przepraszam, że na grupach rekonstrukcyjnych również umieściłem tę informację, ale chodzi o sanitariuszkę, więc temat chyba na miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information