Skocz do zawartości

Rekonstrukcja zimowa WH


kloki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 year later...
Na alle.. dwaj użytkownicy wystawiają kurtki zimowe WH w kamo spliterntarn: xmagnus i nestof, którą z nich wybrać?Z pewnością są tu użytkownicy obu wyróbów i ich prosiłbym o opinie co do tych produktów, w szczególności co do jakości.Może są jeszcze w Polsce inni sprzedawcy tych kurtek godni polecania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 years later...
Zima tuż tuż więc reaktywacja tematu ;) W tym roku chciałbym zrobić sobie jakąś zimową sesję w WH szpeju i tutaj pytanie o rękawice zimowe dostępne na allegro u Nestofa: co sądzicie o rękawicach w kamuflażu błotnym i geometrycznym? Chodzi mi zwłaszcza o odwzorowanie i poprawność kamo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Witam! Chyba w dobre miejsce trafiłem. Chodzi mi o wapnowanie hełmu (niemieckiego w moim przypadku). W jakich proporcjach mieszacie wapno z wodą? Ja wymieszałem w słoiczku tak, żeby miało wodnistą konsystencję, naniosłem na hełm pędzlem, oczywiście wyschło, ale zupełnie nie trzyma się to blachy i pyli. Mam wrażenie, że gdybym wyszedł w tym hełmie na wiatr, to cały kamuflaż by mi zwiało. Jak zrobić to prawidłowo? Może trzeba uzyskać bardziej ępą" konsystencję w stylu pasty i taką nakładać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie