Jump to content

STUG z Grzegorzewa wydobycie ODSŁONA DRUGA!!!


Tankist

Recommended Posts

Od wczoraj na miejsu pobytu tzw. Stuga w Grzegorzewie trwa akcja wydobycia wzmiankowanego pojazdu. Piszę o stugu, bo pod taka nazwą ten niezidentyfikowany pojazd występuje na forum i nie tylko.
Znany nam skądinąd osobnik podajacy się jako wars98 wraz z ekipą ( mocno przerzedzoną ) z poprzedniej akcji oraz przy pomocy wojska ( albo wojsko przy pomocy tegoż ) przystąpili wczoraj do odkopywania pojazdu.
Wszystko jest bardzo, bardzo tajne, obszar zamkniety dla postronnych obserwatorów, wojsko obstawiło teren i oficjalnie nie udziela żadnych informacji.
Tamtejsze wróble ćwierkaja jednak że stug wyjdzie albo cały, albo jak się nie da to nawet w kawałkach, ale wyjść musi, bo wars pragnie sukcesu jak nigdy dotąd.
Kto jest szefem ekipy tego nie wie nikt, nawet pewnie sam szef, takie tam wszystko tajne.

Tym razem wars zadbał o to aby w razie niepowodzenia akcji nikt sie o tym nie dowiedział!!!

A podobno tylko niektórzy w tym kraju ( o czym na tym forum zawsze było głośno ) organizowali lub organizują akcje wydobycia pojazdów po cichu i w pełnej konspiracji.
Jak widac również w przypadku warsa cel uświęca srodki.

Chętni do obejrzenia akcji ( z daleka ) moga już mknąc do Grzegorzewa, ale nie liczyłbym aby dopuszczono kogokolwiek w pobliże obiektu.
Dla Muzeum Broni Pancernej z Poznania oraz wojakom zaangażowanym w to przedsięwziecie życzę udanej akcji i wyrwania potwora.
Wars pewnie całą zasługe i tak przypisze sobie, ciekawe co bedzie kiedy akcja i tym razem nie uda. ale na dzisiaj widać że odpowiedzialnosci cywilnej u tego osobnika za grosz nie uświadczysz, a tak zapewniał o akcjach w świetle jupiterów.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply
nie watpliwie relacja sie ukaze tresciwa i bez....
jedzie osoba która tam nie była (ciekawe czy wystapi o nagrode?) a ze zna sie na podwoziach 4 to moze nie rozwala niczego

Ps
wars juz chyba z półtora tygodnia temu napisał kiedy zaczynają
Link to comment
Share on other sites

Kolego Cyrograf!

W d... byłeś, g... widziałeś!
Jeżeli twoje pojęcie o pracy wojska jest tak ograniczone, to nie zabieraj głosu! Trzymaj jezyk na uwięzi! Nie znasz Tomka O, więc go nie oceniaj!

...z wojskowej strony technicznej postaramy się, aby akcja zakończyłą się całkowitym powodzeniem...

...Gambitku... Jeżeli zapragniesz usunąć tego posta, to daj mi najpierw znać na priv. Znamy sie nie od dziś...

Pozdrawiam i życzmy sobie owocnej pracy...

Pozdrawiam

Boro
Link to comment
Share on other sites

Niektórzy forumowicze odbierają moje wpisy na forum jakobym to był zawistny o sukcesy warsa.
Panowie, o co tu można być zazdrosnym???

Ciekawy też jestem dlaczego wars tym razem nie poinformował Szanownych Państwa o terminie akcji
( ostatnio pisał że wybiera sie pod palmy ), chyba palmę zabrał ze sobą.
Poniewaz nadal na miejscu akcji obowiązuje pełne embargo na informacje, miejscowi autochtoni podbijają zakłady przed sklepem o kolejną flaszke wiśniówki czy ekipa coś wydłubie. Dla roluźnienia atmosfery podaję że w puli jest już cztery flaszki litrowej wiśniówki w plastiku.
Miejscowy wróbel ( dawniej TW ) ćwierka że ostro kopią, ale na razie chyba bez sukcesów ( za daleko i słabo widać )
Może zabrał by głos ktos kto jest tam na miejscu i poinformował tzw. opinię publiczną co jest na rzeczy, bo ja znowu się przyczepię o to ża wojska tyra tam za nasze pieniadze zamiast oszczędzać na Afganistan.
Link to comment
Share on other sites

Tankist zamiast pisac swoje bezsensowne teksty byś sie ruszył, pojechał, pomógł lub w jakikolwiek sposób dołaczył do akcji. To nie problem pisemnie obrażać ludzi którzy próbują robić cokolwiek pozytywnego. Chłopaki, Powodzenia !!
Link to comment
Share on other sites

Wars jest mi zupełnie obojętny. Nie lubię bufonów ale jednocześnie cenię wszelkich pasjonatów nawet jeśli są laikami dlatego nie potrafię zrozumiec motywacji Tankisty. Musisz się strasznie nudzić skoro pasjonuje Cię takie wylewanie tego co Ci tam na wątrobie zalega.
Pozdrawiam L.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information