Skocz do zawartości

HIBERNATUS mp40


bruner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych Temacistów" mających bzika na punkcie historii,teoretycznej oraz materialnej.A szczególnie pasjonatów broni palnej,tej odnalezionej,jak i tej czekającej na swojego zbawcę,który poświęci swój czas, wiedzę oraz ogromne zamiłowanie tematyczne na obudzenie"w niej zycia! Tak sie składa,ze wszedłem w posiadanie cuda nad cudami! i miałem okazje przywrócic ją do zycia łącznie z oddaniem strzału.
40-nie lezała w ziemi!!!
Przygotowałem dość obszerny raport na jej temat,łącznie ze zdięciami. ( stan b.dobry,wnętrze wraz z mechanizmami idealne) Niebawem wszystko zamieszcze i podzielę sie merytorycznie tym co mam z innymi odpowiedzialnymi ludzmi.
pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie mógłbym dusic tego i schowac,uciec!Mijałoby się to z całym uczuciem związanym ze sprawą.Ważne by inni mogli się także tym cieszyć.Jestem dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem.Do usłyszenia niebawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 .Przygotowałem dość obszerny raport na jej temat " - na okladce raportu napis AKTA

2. ,łącznie ze zdięciami. ( stan b.dobry,wnętrze wraz z mechanizmami idealne)" - W DZIALE :DOKUMENTACJA OGLEDZIN

3. Niebawem wszystko zamieszcze i podzielę sie merytorycznie tym co mam z innymi odpowiedzialnymi ludzmi." - Na posiedzeniu Sadu w m. xxx

4. Wiecej szczegolow przekaze ustnie podczas widzen w Rejonowym Areszcie Sledczym w xxx.

Pozdrawiam - kocur !
;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie niepoprawnych sceptyków! Szczerze mówiąc, otwierając strone spodziewałem sie takich komentarzy z Waszej strony. Nie dziwi mnie Wasza ostrożność w tym kraju politycznego bezprawia. Każdy nowy login pojawiający się na forum wymusza pewne reakcje badawcze i ze zrozumiałych względów budzi brak zaufania. Jestem raczej pewien, że nigdy nie będziemy mieli okazji spotkać się osobiście. Wiem z całą pewnością, że duży procent zainteresowanych tematem eksploracji, poszukiwań i konserwacji znalezisk to ludzie młodzi, niedoświadczeni albo doświadczeni źle. Wiem również z obserwacji oraz sposobu przedstawiania i rozwiązywania problemów, że duża część ludzi pojawiająca się na tej stronie posiada ogromną wiedzę merytoryczna na bardzo wysokim poziomie i do nich w szczególności kieruję moją wypowiedź. Lubię ludzi poważnych, bez względu na wiek i płeć, którzy wnie wyciągają pochopnych wbniosków drogi kolego razdwatrzy5 a co do pzkpv to nie mam pojęcia czy mogą gdzieś być schowane z zapalonymi światłami.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wysyłam załącznik.
Model"skala 1:1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie