Skocz do zawartości

HIBERNATUS mp40


bruner

Rekomendowane odpowiedzi

Po czwarte jak czytajac posty zalewa Ciebie krew to po jakiego grzyba je czytasz.Masz przecież na allegro forum tematyczne Dom i Rodzina" i radze zagościć tam na stałe a tutaj nie podważać czyjegoś znaleziska,chyba ze z zazdrosci .Moze sam być pokazalco znalazleś a nie zazdroscisz i starasz sieośmieszać innych.Wogóle nie znasz mnie a niby wszystko o mnie wiesz-to jakaś forma psychozy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
po piąte -czaszka z Allegro jest kupiona w lutym 2005 a zdjęcie jest zrobione latem -wiec jakim cudem cofnąłem się w czasie? Chłopie,zanim cos napiszesz to pomyśl i wiecej się FROZZER nie OŚMIESZAJ swoimi marnymi zdolnościami podrzędnego detektywa ...Rutkowski się drugi znalazł ...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDOWODNIŁEŚ FROZER TYLKO SWOJĄ GŁUPOTE I ŚLEPĄ ZAWIŚĆ , nic wiecej nie udowodniłeś -jak ktoś chce zamieszczę wieczorkiem foto dwóch kolejnych MP40 ,zdekowanych oczywiscie, ze swej skromnej kolekcji ,która nawet w połowie nie dorównuje wielkiej kolekcji Pana Frozera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolsowiak - nie pęknij z samouwielbienia, mistrzu wykopalisk. Idiotyczne te fotki... Tak się składa, że w kolekcjach znajduje się wiele sprzętu w o wiele lepszym stanie i nikt tak się nie podnieca. Śpisz też z tym twoim MP?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce z toba prowadzic zadnej dysputy, i tak ona do nie prowadzi ona do niczego. straciles w moich oczach wiele, przechwalaniem sie, pieniactwem i tym, ze ciagle utrzymujesz ze na prawde rozkopaliscie grob (co prawda nieoznakowany) i robiliscie sobie zdjecia ze szczatkami ludzkimi. mogles z tego wybrnac, przyznajac sie ze to czacha z allegro, ale ty koniecznie chciales z siebie zrobic hiene cmentarna. prosze bardzo.

co do moich osiagniec nie musze nikomu i nic udowadniac. ci ktorzy mnie znaja wiedza jakie osiagniecia mam na koncie.

fin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grobu nikt Panie Frozer nie rozkopywał ,lokalizacja -ok 10 metrów od szosy obok stanowisk niemieckich,mogilą jednak niemalże współczesna - sprawa zajęła sie policja .
O to jaki jestem w Pana oczach nigdy nie zabiegałem i mało mnie interesuje jak Pan mnie odbiera,zatem sprawy osobiste proszę zachować dla siebie,nie interesujaone zbieraczy militariów ani mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sawiak, wystarczajaco duzo metnej piany Pan bije na cafe Allegro.Uprzejmie poprosimy o wyjasnianie swoich spraw na priv z innymi zainteresowanymi, a juz na pewno nie chcemy 10 postow jeden po drugim.Bociaaaaaaaaan ratuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze to napisać Frozerowi,bo jemu coś nie pasuje jak widać po forum i stara sie zrobić z siebie detektywa z mizernym zresztą rezultatem.Maniak komputerowy bierze sieza wykopki...po internecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę karolsawiak lubi sobie zadymić i to już nie jest jego pierwsze mętne tłumaczenie.

Podobnie było jak pewnie wielu pamięta z filmikami sprzedawanymi na allegro które wcześniej skopiował od kogoś innego a które przypadkowo" wysłał kupującym.

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=57412

Nie chce mi się szukać ale takich kwiatków w jego wykonaniu jest więcej. Do tego nie podoba mi się naskakiwanie i obrażanie innych.

Więc karolsawiak weź głęboki wdech i przemyśl parę spraw.
A co do Frozzera to mam do niego większe zaufanie niż do Ciebie. Wielokrotnie dał się poznać jako prawdziwy pasjonat nie myślący tylko o własnych czterech literach i mający sporo oleju w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Pan umie czytac, ale moja prosba skierowana byla (I JEST!!) do Pana, bo to nie kto inny napisal, nie wiedziec czemu kilka postow jeden pod drugim, w dodatku bez zadnej, wnoszacej cokolwiek tresci. Naprawde nie interesuje nas ile ma Pan i Panscy koledzy czaszek dzieci, ile doroslych i ile zdekowanychi niezdekowanych MP, czy innego zelastwa.Staramy sie dyskutowac merytorycznie, wnosic cos, tasiemcowych pyskowek nie lubimy, a jak Pan musi to prosze z tym wracac na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian -Ty też nie zaśmiecaj tego forum-ja rozumiem ,jestem tylko gościem , a nie użytkownikiem,ale Bogiem to ty też nie jestes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem administratorem a TY gościem tego forum. Nie ma powszechnego obowiązku pisania na tym forum.
Więc tak sie przykro składa że to Ty musisz się podporządkować moim uwagom a nie ja Twoim. Może role kiedyś się odwrócą ale na razie albo sie podporządkuj albo odejdź.

I nie naskakuj w taki sposób na ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Panie Bocian napisze Pan cos do Frozera odnosnie naskakiwania? Starał sie udowodnić że jakoby jestem oszustem wstawiajac linka do pordzewiałego mp i odlewu czaszki ,sam nie wiem po co i połączyć kilka odrębnych kwesti w jedną całość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian-wytnij w cholere co tam chcesz z tego posta i niech wątek o MP Brunera będzie kontynuowany i podąża we właściwym kierunku , bo mimo wszystko fajnie czasem obejżeć czyjeś fanty mimo że inni krzyczą że oszustwo ,że mój mp też nieprawdziwy itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stedke Twój post z piwem pasował bardziej do działu towarzyskie dlatgo został skasowany. Pozostałe nie związane bezpośrednio z tym wątkiem również zostaną usunięte jak również zbędne dyskusje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore jednak.

Wiadomo, że wszyscy (albo prawie wszyscy) na tym forum łamią prawo... jednak to co się dzieje powyżej to ostre przegięcie.

Ludzie tacy jak Frozzer i inni na tym forum wystarczająco dużo widzieli/wykopali/mają fantów naprawdę wartościowych i nie muszą po szczeniacku przechwalać się MP czy innym niebezpiecznym znaleziskiem. Może jeszcze wrzucisz kilka łusek, żeby pokazać jakim jesteś zaawansowanym i szlachetnym poszukiwaczem?

Jestem głęboko zdegustowany. Bocian - optowałbym za wykluczeniem pana Sawiaka z forum.

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek sorry a skad mozesz wiedziec co np widzial karolsawiak lub ja????co wykopalismy itd?oceniasz ludzi po postach?
mnie np ze tak powiem podnieca" widok ladnego mp czy 98k bo jestem zboczencem na punkcie broni.tak samo jak ciebie moga podniecac fanty z wrzesnia39" guziczki,i inne polskie popierdolki tak samo nas bron...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie