Skocz do zawartości

HIBERNATUS mp40


bruner

Rekomendowane odpowiedzi

Panie krzysiek-a Pan to prawa ręka Pana Boga,czy ma Pan monopol na mądre rady,bo jusz nie ogarniam .Jeśli Pan Bocian mnie wykluczy z forum-przyjmę to z pokorą,ale swoje madre rady niech Pan zachowa dla swoich dzieci i nie zaśmieca wątku o MP .
Pan Frozer wybiórczo podał 2 linki i na ich podstawie wysnuł jakże mądrą teorię że jestem oszustem . Jak widać ilosć wpisów jakiej dokonał nijak ma sie do wniosków jakie wysnuwa śledząc moje aukcje na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Stedke, rozumiem ekscytowanie się fantami trzymanymi w dłoni ale podniecanie" się jakimiś zdjęciami jest co najmniej śmieszne.
Panie Sawiak, że Pan jusz nie ogarnia" to wszyscy widzą ale po co to całe pieniactwo? Czemu ma służyć? A swoją drogą to ciekawe czy to cecha wrodzona czy nabyta np. na skutek frustracji? Zarzuca Pan innym, że Pana pouczają a robi Pan dokładnie to samo.
Mimo wszystko pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w nosie czy pan Sawiak jest oszustem czy nie. Dla mnie zachowanie pana zachowanie jest prowokująco szczeniackie.
Przykro to stwierdzić - jeśli kogoś podnieca trzymanie broni w domu czy gwałcenie małych dzieci - jego sprawa.
Ale chwalenie się tym na publicznym forum to jest lekkie przegięcie. W szczególności zaś ostrym przegięciem jest pisanie na zasadzie ci którzy się nie podniecają bronią to dzieciaki i nic w życiu nie widzieli i robią to z zazdrości".

Rozumiemy się?

Co mnie ekscytuje to jest moja sprawa. Nie życzę sobie jednak aby ktoś sugerował, ze Ci którym nie podoba się przechwalanie się bronią to dzieciaki.

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzysztofie, widzę dlaeko posunięte skojażenia od broni do pedofilii.Nie wiem skąd u Pana takie przypadłości .
Tematy gwałtów to nie na to forum.
Trzymanie zdekowanej broni w domu- jak najbardziej temat na forum dla kolekcjonerów czyli tutaj gdzie jestesmy.To tyle w tej kwestii.Jak Panu forum nie pasuje i tematyka to prosze kupić akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruner,Siwy Wilk i Michał ,w tym i ja zaprezentowalismy fanty ze swojej kolekcji.Jakby nie Tacy pieniacze jak Wy wątek byłby miał miłą szatę graficzną .Broni prezentowanej w necie jest mnóstwo,zapewniam Pana, sąstrony prywatnych kolekcjonerów z całymi gablotami exponatów ,zatem o co te pyskówki? Razi Pana widok w miarę fajnego exponatu tylko dlatego że nie jest na Pana półce? Zawsze tak było że jak jeden coś pokazałto pieciu expertow siezebralo i oswiadczylo ze lepiej nie pokazywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie najbardziej razi - oprócz głupoty oczywiście - to: Razi Pana widok w miarę fajnego exponatu tylko dlatego że nie jest na Pana półce?"

Nie wiesz co mam na półce. Masz kawał zerdzewiałego złomu i wydaje Ci się, że chwyciłeś Pana Boga za nogi?

Niektórzy nie kierują się w swoich opiniach zazdrością, ale rozsądkiem.

Pozdrawiam i życzę przychylności sądu
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruner,Siwy Wilk i Michał ,w tym i ja zaprezentowalismy fanty ze swojej kolekcji.Jakby nie Tacy pieniacze jak Wy wątek byłby miał miłą szatę graficzną .Broni prezentowanej w necie jest mnóstwo,zapewniam Pana, sąstrony prywatnych kolekcjonerów z całymi gablotami exponatów ,zatem o co te pyskówki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle.
Jeśli są osoby, które chcą pokazywać sprawną broń w necie -ich fantazja. Weselej będzie jak zaczną filmować swoje nią zabawy i umieszczać to na www (najlepiej z widocznymi twarzami) - pewne organy się ucieszą, nie będą musiały kombinować z IP, tak jak dotychczas. Ponadto, zgodnie z prawami ewolucji - osobniki nieprzystosowane do życia (mam tu na myśli polskie prawodawstwo) wyginą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, nikt Ci nie życzy żle w uprawianiu Twojej pasji lecz latanie z gewerami po NASZYM necie to pomyłka.

Z podziwem patrzysz na walących z maksimów Teksańczyków w necie więc radujesz się złomem, który to nawet jest tutaj nielegalny a dzieląc się tym z innymi PUBLICZNIE robisz kupę do własnego gniazda, zapominając gdzie żyjesz.

Jeżeli masz ciśnienie na manifestowanie wolności wyboru w ten sposób to po prostu skanduj, blokuj pod sejmem, żucaj granaty, wymachuj empikami ze steropianu, zakładaj LPS (Ludową Partię Spawaczy) ale NA SWÓJ KOSZT.

Gwarantuję Ci, wcześniej czy póżniej spokorniejesz gdyż zostaniesz do tego zmuszony. Jestem całkowicie pewien, iż będziesz miał problem. Innym też się już przysłużyłeś.

Nie walcz już więcej na tym forum, gdyż zostaniesz tu sam.

pozdrawiam i opamiętaj się, bo wesoły z Ciebie chłop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie