Skocz do zawartości

HIBERNATUS mp40


bruner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Naprawdę coś ładnego!!
Tak obserwowałem i zastanawiałem się czy kolega faktycznie pokaże co posiada.
Gratuluję, a reszcie kolegów życzę odrobiny cierpliwości i dystansu, bo już tradycją tego forum staje się, że gdy ktoś coś palnie natychmiast atakuje go stado jastrzębi.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj maila Bruner ,albo pisz na karolsawiak@interia.pl .Pogadamy na priv. Twój MP to model MP40 pierwszy wypust po 38 (rączka zamka) .Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bruner dałeś ognia :)
choć nierozważnie przyznałes się publicznie do posiadania maleństwa", ale extra utarłeś nosa niedowiarkom. Teraz pewnie łosiaki szukają na podłodze zuchwy bo im kopary poopadały na widok empika. Gratuluję! fancik pierwyj sort.
pzdr
Barnaba
aus Dt.Eylau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i losiaki Barnaba a ja dalej nie wierze ....
Moze kolega brunner pracuje w sluzbach" i przy ogledzinach trzasnal pare fotek ekstra ?
A moze to prowokacja ?

A moze sam jestem niedowiarek bo nie chce mi sie wierzyc ze ktos prezentuje gotowa do strzalu bron i jeszcze sie tym chwali ...

Pozdrawiam - tak czy siak fant ekstra !
Kocur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Pasjonaci.
Tak sie akurat złożyło,ze nie posiadam własnego komp.I kozystam z kafejek internetowych. Dlatego nie moge prowadzic bezposrednich dyskusji na forum ani od razu odpisywac zainteresowanym.
Tak sie akurat składa,ze o przeróbce na deko" nie ma mowy.
To tak samo jak ten który wymyślił przepis miał by sie wykastrować!?
Trzeba pamiętać,ze to człowiek zabija a nie broń!
Tak samo kolego bocian z pismakami, którym zalezy na sensacji i robieniu z pasjonatów- handlazy smiercią.
Naprawde to bieda i zycie w ubóstwie skłaniają wiele rodzin w Polsce do zakładania przydomowych firm"zaopatrujących świat przestępczy w fajerwerki!
Ludzie dla których narzedzia wojny mają znaczenie zgoła inne, nigdy ich nie wykorzystają w stosunku do drugiego człowieka.
Narazie kończe i do usłyszenia niebawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, to broń zabija i nie wynaleziono jej dla np. mieszania zupy. Ludzie są tylko ludźmi i jak dasz im narzędzie to je użyją.

A pisanie wprost takich rzeczy publicznie tylko dla pochwalenia się robi krecia robotę wszystkim tym którzy chcą w jakikolwiek sposób unormować sprawę i przedstawić poszukiwaczy w końcu w innym świetle.
Jesteś anonimowy, wpadłeś, pochwaliłeś się, zrobiłeś zamieszanie, być może puściłes kamyczek-lawinę z góry a potem wyjdziesz z kafejki i pójdziesz na lody nie martwiąc się że z tego potem zrobią aferę. No bo swoje zdanie wyraziłeś.
Moim zdaniem to lekko egoistyczne działanie i pod górkę innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś myśli, ze to Forum nie jest monitorowane, to baaaardzo się myli. A posty takie jak ten mogą być powodem podjęcia pewnych decyzji w Policji. O ile mozna tolerować zardzewiałe destrukty - wtedy akcja po prostu się nie opłaca, o tyle publiczne chwalenie sie oddaniem strzału ze sprawnej broni to juz przesada. Krecia robota dla całego środowiska.
daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu spokój, pokazał Wam swój fant bo sie cieszyłże go ma,a Wy or razu go byście powiesili gamonie .Pochwalcie sie lepiej choćby zardzewialym garnkiem albo bagnetem,a nie w polityke sie bawicie.To forum militarne a nie polityczno szpiegowskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie najglośniej krzyczy ten co ma na półce 2 łuski i stary nocnik, bo ten kto ma cosfajnego to nie pisze takich bzdur tylko oglada i podziwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruner, nick charakterystyczny dla dziennikarza robiącego rozeznanie w temacie zbieractwa broni i amunicji. Zwraca się do Wsztkich per 'pasjonaci' i merytorycznie 'przygotowuje raport'. Oczywiście poprawcie mnie jezeli nie mam racji, iż nikt nie pokazywał i nie pokaże sprawnej broni w oksydzie na tym forum gdzie należy się logować (kafejka to nie problem dla odp.służb).
Jeśli chcemy, aby obraz środowiska był prawdziwy to dajmy koledze wszelkie przyczyny aby jego materiał był wiarygodny albo Bocian zamknie ten post (:?)
Poniżej artykół z ogólnopolskiego piątkowego dodatku do Wyborczej jaki ukazał się tydzień temu. Mam wrażenie iz Bruner albo inny dziennikaż ciągnie wątek dalej. I nic w tym nie byłoby zdrożnego gdyby nie robił tego w ten sposób czyli podpuszczał. Ta forma jest jedną z wielu z arsenału tego zawodu ale kiedy chodzi o wyroki za łuskę ze nie zbitą spłonką, to uważam, że nie tędy droga.

Poniżej 'RKM na Urodziny' (przepraszam za jakośc ale się spieszyłem)
pozrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie