Jump to content

kocur

Forum members
 • Content Count

  1059
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. A mnie zastanawia czy obecność F-16 była li tylko po to aby pilota informować o tym czy ma podwozie czy nie. Cosik mi się zdaje że nie do końca ...
 2. Wystarczy obejrzeć okolice Warszawy ;-)
 3. Może ma ktoś foto stanu magazynowego ? Pozdrawiam !
 4. witam ! Jak w temacie http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum16/stranik_copy.jpg - macie jakieś info na temat tej odznaki ? Z góry dzięki !
 5. Witam Kurt - pytałeś o mapkę... Tylko teraz zamiast tych kolorków wszędzie biel .... pozdro - kocur !
 6. Witam ! W zeszłym tygodniu trafiłem w Wieliszewie stary sygnet, a w sobotę koło Nieporętu 10 fenigów ( 1941). No i oczywiście łuski, łuski łuski ..... Wybieram sie we wtorek na Nieporęt jak nie będzie padało. Chetny ktoś ? pozdrawiam - kocur !
 7. Wczorajszy wypad. Skład: Sebulaa, Arturwieliszew i moja skromna osoba. Ogólnie bez rewelacji - fant dnia Artur wyjął ładną odznakę szturmową. Sebulaa - trochę złomu i łusek. U mnie skorupa od f1, łuska sygnowana WESTERN 1918, i trochę innego złomu. Spieprzałem przez las przed dzikami i lochą. Chłopaki się śmiali. Potem miny im zrzedły bo ich pogonił potężny Amstaff z ogniem w oczach. Tym razem ja sie śmiałem ;-) Ogólnie wypad może niezbyt udany za to obfitujący we wrażenia. Ale o 10.00 było już po wszystkim - gorąco jak jasna cholera. Zaczęliśmy od 5.00. Na razie odpuszczam - musi się ochłodzić . pozdrawiam - kocur.
 8. Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki znany kształt kolby od parabelki .... ! " Kazik S. Jakże na temat ;-) pozdrawiam -kocur
 9. Specjalnie to zrobiłeś .... perfidnie wykrorzystałeś weekend kiedy jestem kontuzjowany - bo musiałem iść do roboty pt, so i niedz. !! Ale już we wtorek - na B. szykuję słodką zemstę ! Koniecznie bierz wolne abyś mógł z rozmażeniem podziwiać moje fanty - podpierając się tym ..... pożal się Boże ..... marnynm .... eee ... Mauserkiem ... ;-) Łobuzie Ty !! Czemu mi to zrobiłeś ? ;-))) P.s. a tak serio to gratuluję - Ty jak zwykle nie zawodzisz ..
 10. Wrrrr ... a ja musialem siedziec rano przy stole i obzerac sie ... Ale weekend nie daruje.. po prostu nie daruje .... ;-) Pozdrawiam ! Kocur.
 11. a może wątek Ostatnie Trafienia " ująć w formie nowego działu Naszego Forum ? Sądząc po liczbie odwiedzających i ogromnym zainteresowaniu kolejne odsony szybko się zapychają . Bocian - co Ty na to ? Pozdrawiam! - kocur -
 12. Witam ! No mój wpis chyba nie będzie zbyt miło odebrany - Wydział II kryminalny Oddziału ŻW Warszawa - ( ale i taki był potrzebny ... ) lata : 1998r - 2001 r ( sł . ndt. ) Over & out.
×
×
 • Create New...

Important Information