Jump to content

Brat Pit

Forum members
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Sam fakt, iż nagle pojawiają się równolegle tak rzadkie przedmioty jak zegarki z grawerem pociągów pancernych daje bardzo dużo do myślenia. W tym przypadku widać idealnie zachowany grawer na bardzo spracowanym zegarku, co jest już dla mnie zupełną fantastyką. Także ślady użytkowania czy też wżerów omijają całkowicie grawer... Moim skromnym zdanie to jest lipton, mający zwielokrotnić wartość taniego w sumie zegarka. Ciekaw jestem czy w literaturze jest w ogóle spotykane hasło zegarków z grawerem pociągu pancernego, a jeśli tak, to jak wyglądał oryginał oraz kto i komu go wręczał. Pamiętając o d
 2. formoza, patrzę na ten zegarek z all i widzę raczej zniszczony zegarek z całkiem nowym grawerem. Jak dla mnie to tylko fantazja.
 3. zipadasko, ja tam widzę lipny krzyż z nałożonym orłem kiepsko wypiłowanym z pięciogroszówki z okresu międzywojennego.
 4. Jest też trzecie zdjęcie związane zarówno z transportem kolejowym jak i oddziałami kolarzy...
 5. Pozwoliłem sobie dodać dwa zdjęcia ze zbioru, który zakupiło gdańskie Muzeum II Wojny Światowej. Jakość jest świetna, pozwala dostrzec wiele szczegółów sprzętu.
 6. Witam. W czasie porządkowania dysku znalazłem takie auto sanitarne. pozdrawiam - Piotr
 7. K. Sławiński - Lotnisko toruńskie 1920-1945" na stronach 32-34 jest kilka słów o tym sterowcu i jego krótkiej służbie. Także to zdjęcie jest tam reprodukowane. pozdrawiam - Piotr PS Jeśli ktoś zna inne źródła mówiące o tym sterowcu, to i ja się polecam. Piotr
 8. Znalazłem jeszcze taką fotkę. pozdrawiam - Piotr
 9. Witam. Znalazłem taką fotkę na dysku - mam nadzieję, że na temat. pozdrawiam - Piotr
 10. Jako świeżynka dodam i sieie: 87-89 JW3688 pzdr-P
×
×
 • Create New...

Important Information