Skocz do zawartości

HIBERNATUS mp40


bruner

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.giwera.pl/artykuly/2003/news17/deko.htm
Proponuję aby dyskusja toczyła się dalej w oparciu o ten artykuł, zgodna z prawem dezaktywacja" nie jest ani łatwa, ani tania, ale jest jakimś rozwiązaniem, czy najlepszym z możliwych? Tego nie wiem. Odpowiedzialność nakazuje aby broń którą posiadamy należycie zabezpieczyć przed niepożądanym użyciem, jeśli ma być tylko bronią kolekcjonerską, nie ma co płakać nad rozwiercaniem lufy, czy szlifowaniem czoła zamka. A jeśli ktoś chce postrzelać- istnieją kluby sportowe a w nich sekcje strzeleckie, daja one możliwość legalnego wyżycia się miłośnikom broni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Telefony z Koła Gospodyń Wiejskich:

Jadwiga: 'cego niesł do samochoda tyn łeb i chustkie se psygotował?'

Kazimiera:'gupie te karabiny pokazujo, moj stary zająca na wigilia zawsze przynosi bo łode wojny nawet mnie nie pokazuje'

Wiktoria:'a tyn Bruner to mi zinć pokazał w >szukaj osobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria: 'ze dziennikorz'

Zenobia: ' nie upiecem takiemu synkocza na święta, tradycyjne gospodynie pasjonatki kolekcjonerki przepisów renaktorki łowickie obrazał bendzie taki'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, sam bym zagrał na takich skrzypcacch jakaś melodyjkę ;-).Może nawet na występie naszego Koła Gospodyń Wiejskich" . Starym babom polecam pieczenie plackó drożdżych ,a pasjonaci i tak cieszą sieże patrzą na świetne fotki .Wiesz,kto gustuje w plackach a na p[ółce ma jeno wałek do ciasta to żelaza nie doceni ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2A - dlaczego siętak denerwujesz, czaszka zostałą zdezaktywowana ,ma nawet stęple BKA i przewierconą komorę nosową ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak również przez dlugoletnie przebywanie w ziemii i warunki atmosferyczne -sory nie moglem się powstrzymać jak widze jak co niektóym gul skacze ze nigdy nic nie znaleźli ,np w filcharmonii na strychu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu..więc kto gustuje w plackach? Tylko te stare baby jak historia chce najczęściej ładują do ziemi nie pochowanych poległych gdy faceci juz gdzieś dalej łby sobie urywają.

Czy ty naprawdę uważasz, że to nekro-zdjęcie jest fajne...

Zapraszam na występy KGW w Łowiczu, gwarantuję ci że tam też mają na czym zagrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega nie ma złudzeń, że żaden prawdziwy kolekcjoner nie pokaże zdjęć swoich ajlepszych" fantów na żadnym forum. To dobre dla podniecajacych się dzieciaków. I nie zarzucaj ludziom, ze trzymają na półkach stare garnki lub wałki - może po prostu ktoś ma trochę więcej oleju w głowie i wie, że mieszka w Polsce, a nie np. w USA. Do tego ta czaszka... Cały ten watek to jakaś idiotyczna prowokacja.
daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziecinada :)

Dobre jest:
Niebawem wszystko zamieszcze i podzielę sie merytorycznie tym co mam z innymi odpowiedzialnymi ludzmi."

W jaki sposob maja byc niby dobierani ci odpowiedzialni ludzie?

No a strzelanie z takiego ogryzka MP to juz kretynstwo, nie mowiac juz o sprawie legalnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do karolsawiak:

To be or not to be ? That's the question ....

the answer is - that's prowocation !


Pozdrawiam - kocur !

P.S. dajcie już spokój - czekajmy w blokach startowych aż śnieg stopnieje i do boju. Marzy mi się załóżenie kolejnego postu z serii ostatnie trafienia......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apropo prawdziwych kolekcjonerów to Bruner i kilku innych równych chłopakó jacy zamieszczajazdjecia są niby nieprawdziwi ? chgłopie ,jak sięboisz wogóle żelaza brać do ręki to polecam zacznij papugi chodować,albo znaczki zbierać, co Ty tutaj właściwie robisz? moraly będziesz nam prawił ?
Ja rozumiem że jesteśmy tylko gośćmi na tym forum,ale jak każdy będzie tak trząsł dupą i innych prostował to powieje tutaj takanudą że pajaki same ze ścian pospadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze głosowanie? Zamieszczać fajne fotki ? czy pisać bzdety o niezamieszczaniu? Chętnie wysłucham opinii ... w zanadrzu mam kilka ciekawych zdekowanych kijów od miotły z lat 39-45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żyję i mam sie dobrze.
Szczerze to mój mp (przejsciówka) wyszedł o niebo lepiej o tego Brunera,Moczara czy jak tam.
Jednak nie mam złudzeń - diax , spawarka i po krzyku ,pewnie wisi u kogos na ścianie bo szczerze mówiąc , fant piekny ale kłopotliwy. A tak ,sprzedałem dorzuciłem parę groszy i mam drugi wykrywacz.
Broń przestała mnie bawić proszę nie odczytać tego żle ale widziałem juz takie rzeczy które nawet rzadko występują w literaturze.
Podotykac, popatrzeć owszem ale żyć ze świadomością, że ma się na ścianach towaru z grube setki tysięcy i żyć ze świadomością że jakaś ku.... cię podpieprzy i wszystko pójdzie do huty , to ponad moje ,siły.
Pozdrawiam.
Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał,a tak z ciekawosci? za ile poszedł ?karolsawiak@interia.pl


Fajna sztuka,sam bym siecieszyłjak dziecko jakbym znalazł znowu taki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdj., zaprawdęmało,moze i jedytne takie w necie ,a po nagonce na tych co fotki zamieszczajanie spodziewaj sieże bedzie więcej.

Jedna błyskawica wyszła we Wrocławiu na Maślicach w zrzutowisku ,co dziwne no nie? że aż tam trafiła ,ale zdarzały sietam i amerykańskie smarownice ;-) .
Kurka,aż zakręciło mnie by zrobicreplike ;-) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą z Maslic miałem w rękach , stan że tak powiem nie zachwycajacy ale cóż takie miejsce , taka ziemia ale zawsze to Błyskawica.
Z ciekawostek to w zeszłym roku oglądałem szczeniaka"- stan agonalny bo z rozwalonego Łosia ale zawsze szczeniak".

pzdr
Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos chce kupic taka czaszke jak ma pan karol sawiak na zdjeciu? nie ma problemu, wszystko da sie zalatwic

http://allegro.pl/show_item.php?item=43213943

karolsawiak napisal(a):

michał,a tak z ciekawosci? za ile poszedł ?karolsawiak@interia.pl Fajna sztuka,sam bym siecieszyłjak dziecko jakbym znalazł znowu taki ;-)"

znalazl owszem, ale chyba na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=40967460"

niestety ale jakos w panskie posty karolusawiak juz mi sie nie bardzo chce wierzyc

udajesz ze wykopales mp. to jeszcze jakos zrozumiem. malo masz sukcesow poszukiwawczych, ale to jeszcze przed toba
widzisz bocian, jednak mozna zazdroscic komus mp40

jednak w momencie gdy udajesz ze wykopales z mogily ludzka czaszke, potem zamieszczasz super zdjecie z czaszka na rece. to juz mnie krew zalewa. po kiego grzyba dajesz material dla tanich pismakow!!!! MATERIAL NIEPRAWDZIWY!!!!!!! co mam nadzieje udowodnilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Siwy Wilk, a kolega dalej swoje.Trzeba miec niezly tupet, zeby zamieszczac kolejne fotki, ktore dostalo sie GRZECZNOSCIOWO (prosze sobie przypomniec, jakie cele Kolega deklarowal proszac o nie, zdaje sie, ze nie bylo mowy o publikacji w sieci)i nie pytajac o zgode na wlasciciela. Ja rozumiem, ze Kanada jest daleko i ze mozna Panu za przeproszeniem agwizdac", ale sa granice dobrych obyczajow, ze o literze prawa nie wspomne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Frozera- kolego szanowny.Nie ośmieszaj sie. Tak się skłąda że w swej kolekcji zdekowanych peemów MP 40 mam kilka ,a ten akurat jaki prezentuje link z allegro kupiłem .Jak bacznie obserwujesz Allegro to moze zauważyłeś też że jedną sztuke sprzedałem dosć dawno temu .Co do czaszki to po pierwsze na zdjeciu nie jestem ja ,a po drugie jak zauważysz czaszka ze zdjecia nie jest tąz Allegro. Na Allegro kupiłem w sumie 3 sztuki odlewów żywicznych czaszek do manekina .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie czaszka na zdjeciu z kolegao czarnych wlosach jak niekt nie zauważyłjest czaszka dziecka ok 8 letniego co potem ustaliłą policja,a czaszki z allegro są wielkosci dorosłego osobnika,takiego jak Ty Frozzer . Jakieś pytania jeszcze Panie kolego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie