Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
9 godzin temu, Cypis napisał:

Netanjahu nie będzie miał innego wyboru, jak tylko zgodzić się na porozumienie z Iranem. Tutaj to ja jestem szefem. To ja podejmuję decyzje. Netanjahu nie jest tu szefem — powiedział Trump

Niezły fikołek. Mycie rączek w wodopoju. Teraz wszystko będzie na Izrael (któremu to wisi), a USA będzie zwycięskim mediatorem, który zwycięsko zatrzyma zły Izrael?! I pyk przelew pod stołem.

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Cronos napisał:

Niezły fikołek. Mycie rączek w wodopoju. Teraz wszystko będzie na Izrael (któremu to wisi), a USA będzie zwycięskim mediatorem, który zwycięsko zatrzyma zły Izrael?! I pyk przelew pod stołem.

dla pomarańczowego i jego rodziny , wszystko co można zmonetyzować jest dobre , choćby było to największe skur......o

Edytowane przez Cypis
Napisano
4 godziny temu, Cronos napisał:

Teraz wszystko będzie na Izrael

Raczej nie bardzo...

A dokładnie, to nikt tak oficjalnie nie powie i nikt nie pozostawi Izraela na przegranej pozycji, czy przypartego do muru.
Za duże lobby, za duże pieniądze, za dużo związków, za dużo haków...

Napisano

Dzisiaj w nocy CENTCOM może przeprowadzić jedną z najważniejszych operacji ostatnich czasów, ponieważ Trump ogłosił zamiar zadania potężnego ciosu Iranowi — zauważył Pete Hagset

Jeśli jednak ataki nie nastąpią dzisiaj, mogą zostać przeprowadzone jutro w nocy. Jednocześnie Iran ma na razie szansę zawrzeć porozumienie i uniknąć eskalacji.

Napisano

Stany Zjednoczone rozpoczęły bombardowanie Iranu; w przestrzeni powietrznej Iranu znajduje się 79 myśliwców Sił Powietrznych USA

Jednocześnie doniesiono, że Iran wystrzeliwuje rakiety balistyczne i drony w kierunku krajów Zatoki Perskiej.

zaczęli dzisiaj , bo od jutra start MŚ 2026 i nie będzie czasu na takie pierdoły

Napisano

On tę wojnę chyba z 10-ty raz kończy. Już wiem skąd się się bierze ilość zakończonych konfliktów zbrojnych 🤣

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że formalny traktat kończący wojnę z Iranem mógłby zostać podpisany już w najbliższych dniach. Teheran twierdzi jednak, że część kluczowych kwestii nadal pozostaje nierozstrzygnięta.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/trump-oglasza-koniec-wojny-z-iranem-wladze-w-teheranie-studza-ten-optymizm/z8d7b0l?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

Napisano

Iran zawarł w projekcie porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi żądanie utworzenia funduszu w wysokości 300 mld dol. (ponad 1 bln 101 mld zł) na odbudowę irańskiej gospodarki. Informację tę podała irańska agencja prasowa Mehr, powołując się na źródła zaznajomione z treścią dokumentu.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-zazadal-300-mld-dol-to-warunek-porozumienia-z-trumpem/qb06yrt?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

Napisano
20 minut temu, pawel_breslau napisał:

żądanie utworzenia funduszu w

Kilka dni temu DTrump publicznie się szczycił, że USA przechwyciło*, irańskie kryptowaluty o wartości c.a. 500 mln. dolarów.



* czyli ukradły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie