Jedburgh_Ops Napisano %s o %s Napisano %s o %s 20 godzin temu, beaviso napisał: Podejrzewam, że chodzi o sorties, czyli wyloty bojowe - "samolotoloty". Oczywiście, że wyłącznie o to chodzi.
Czlowieksniegu Napisano %s o %s Napisano %s o %s 32 minuty temu, pawel_breslau napisał: Też mi się tak wydaje. Tu akurat wystawił na strzał i to podwójny Meloni. W tej sytuacji rząd włoski ma duży problem i sytuacja jest patowa- zaprzeczyć Ruttemu lub przyznać mu rację, przyznając się jednocześnie do swojej manipulacji czy kłamstwa. Ale sporo jego wypowiedzi jest super przymilna, aż do przesady, dla DTrumpa i jego polityki. Przy czym, to jest "coś" więcej niż dyplomatyczne mizianie ego narcyza.
pawel_breslau Napisano %s o %s Napisano %s o %s Tak jak pisałem-pewne decyzje powinny pozostać w kuluarach. Cóż, niektórzy nie potrafią trzymać języka za zębami.
pawel_breslau Napisano %s o %s Napisano %s o %s Wojsko USA przeprowadziło ataki w cieśninie Ormuz na cele powiązane z Iranem — przekazało Centralne Dowództwo Stanów Zjednoczonych. To odpowiedź na działania Iranu, który wcześniej ostrzelał statek handlowy. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wojsko-usa-uderzylo-w-cele-iranu-w-ciesninie-ormuz-odwet-za-atak-na-statek/tmdj9yd
pawel_breslau Napisano 19 godzin temu Napisano 19 godzin temu https://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-usa-na-iran-tak-wygladal-moment-uderzenia-wideo/wj6r47q
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się