Cypis Napisano 13 Grudzień 2025 Napisano 13 Grudzień 2025 dzisiejsze ataki na ruskich IMG_8727.MP4 IMG_5463.mp4 IMG_4264.MP4 IMG_3550.MP4
Cypis Napisano 13 Grudzień 2025 Napisano 13 Grudzień 2025 (edytowane) 15 minut temu, bjar_1 napisał: No dobra, a co konkretnie trafili? Смоленская ГРЭС; Нефтебаза в Урюпинске; Нефтебаза в городе Гвардейское, Крым; Афипский НПЗ Edytowane 13 Grudzień 2025 przez Cypis
Cypis Napisano 13 Grudzień 2025 Napisano 13 Grudzień 2025 (edytowane) wczoraj w Penzie , wykolejenie czy sabotaż ? Edytowane 13 Grudzień 2025 przez Cypis
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Podobno AN-22 z 9.12. złożył się w pół VID_20251214_143316_891.mp4 VID_20251214_143314_103.mp4
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Minus Tunguska. VID_20251215_104326_000.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 9 minut temu, karpik napisał: Podobno AN-22 z 9.12. złożył się w pół VID_20251214_143316_891.mp4 VID_20251214_143314_103.mp4 Znakomite duraluminium Made in Хорошо.
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 VID_20251215_104627_566.mp4 VID_20251215_104828_193.mp4
bjar_1 Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Teraz, karpik napisał: Btw. Czemu strona spadła z rowerka? Pewnie FSB.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Gerhard Schröder's case study. Jakieś jeszcze akty zdziwienia, że ta wojna wygląda, jak wygląda? Były doradca Trumpa dołączył do rosyjskiego giganta naftowego
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 (edytowane) Wrzucam choć mam wątpliwości. Widziałem ten film ze 2 dni temu, w lepszej jakości i dłuższy, gdzie chwilę później pilot natychmiast wstaje. Trochę śmierdziało Al, więc nie wrzucałem. VID_20251215_123654_286.mp4 Edytowane 15 Grudzień 2025 przez karpik
Grzesio Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Bo to jest fejk. Niby to miałby być potencjalnie Su-24 lub Su-34, a gdy odlatuje owiewka, to piloci siedzą jeden za drugim. W przypadku dwóch foteli nie są one katapultowane jednocześnie, a poza tym co je katapultuje, skoro silniki odpalają dopiero w powietrzu? Zwróć też uwagę, jakiej wielkości jest pilot, który spada na ziemię przed samolotem - to musiałby być model w skali 1:2, a nie prawdziwy samolot. 1
Witek Cisłak Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Katapultują się niby obaj, a po rozwianiu dymu drugi jest w kabinie Cudotwórca i do tego też jakiś wielki. Witek 1
Jedburgh_Ops Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 (edytowane) 4 godziny temu, karpik napisał: Podobno AN-22 z 9.12. złożył się w pół VID_20251214_143316_891.mp4 VID_20251214_143314_103.mp4 Chyba miał minimalną ilość paliwa tylko na lot testowy po remoncie, bo nic nie wybuchło (chyba że film jest za krótki i potem był wybuch). Jeśli kadłub był już tak słaby (widocznie przeżarty korozją wewnątrzkrystaliczną) to gdyby miał na pokładzie normalne cargo to być może złamałby się już na pasie startowym. Jak widać ruskie duraluminium lotnicze nie zmienia się od czasu II wojny, a w zasadzie od początku, od kiedy wynalazek duraluminium znalazł się w ZSRR. Edytowane 15 Grudzień 2025 przez Jedburgh_Ops
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 (edytowane) 28 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: nic nie wybuchło Wpadł do wody. Takie było info i nawet widać na drugim filmie rozbryzg. Edytowane 15 Grudzień 2025 przez karpik
karpik Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Negocjacji ciąg dalszy. "Drony SBU po raz trzeci zaatakowały rosyjskie platformy wydobywcze ropy naftowej na Morzu Kaspijskim."
Jedburgh_Ops Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 13 minut temu, karpik napisał: Wpadł do wody. Takie było info i nawet widać na drugim filmie rozbryzg. Aaa, okay.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Grudzień 2025 Napisano 15 Grudzień 2025 Fangoterapia dla dziczy za free. Normalnie po fangoterapię musieliby pojechać do jakiegoś uzdrowiska, ale państwo radzieckie jest tak dobre, że dla ludu pracującego miast i wsi wszystko...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się