karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 To nie żadne podśmiechujki, tylko materiał nadawany w ruskich propagandówkach. VID_20250815_091156_476.mp4 1
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 15 godzin temu, karpik napisał: "Rosyjscy najeźdźcy stracili Su-30SM, który wykonywał zadanie na południowy wschód od wyspy Węży, — Marynarka Wojenna Sił Zbrojnych Ukrainy Obecnie okupanci prowadzą operację poszukiwawczo-ratunkową. Według dostępnych informacji na powierzchni morza znaleziono szczątki samolotu. Pilota na razie nie odnaleziono." Potwierdzenie od dzikich.
MarekA Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 W takich sytuacjach nie ma żadnego miejsca na przypadek.
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 Utuczone. Ledwo leci. VID_20250815_131008_824.mp4
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 "W Ryzańszczyźnie wybuchł magazyn prochu fabryki „Elastik”, magazyn został całkowicie zniszczony " VID_20250815_131353_904.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 2 godziny temu, MarekA napisał: Dobre. Idealny sposób na znienawidzonego sąsiada Przypomina mi się Normandia '44. W książkach takich rzeczy nie piszą, ale znam to z korespondencji z weteranami, dopóki jeszcze żyli. Jak była jakaś francuska wiocha z zadawnionymi grubo sprzed wojny waśniami międzysąsiedzkimi to jedni napuszczali Kanadyjczyków, Brytyjczyków albo Amerykanów na drugich, żeby im spuścili łomot, bo to byli ci „źli”. Alianci mieli najsurowszy zakaz wtrącania się w takie sprawy, ale łamali ten zakaz, a już szczególnie jak byli nawaleni cydrem i/lub calvadosem, a w Normandii każdy był tym nawalony. A dziś wystarczy operatorowi drona wskazać dom sąsiada, którego nienawidzi się od lat i cyk.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 4 godziny temu, karpik napisał: To nie żadne podśmiechujki, tylko materiał nadawany w ruskich propagandówkach. VID_20250815_091156_476.mp4 W tej krainie szczęśliwości zabrakło tylko jednego - obrazu, jak kowboj jeszcze ma zegarek, a za parę sekund będzie miał go zajumanego.
Cypis Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 4 godziny temu, karpik napisał: To nie żadne podśmiechujki, tylko materiał nadawany w ruskich propagandówkach. VID_20250815_091156_476.mp4 zapomnieli dodać zdjęcia amerykańskiej koszykarki trzymanej ileś tam miesięcy (czy lat) w łagrze
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 43 minuty temu, Cypis napisał: zapomnieli dodać zdjęcia amerykańskiej koszykarki trzymanej ileś tam miesięcy (czy lat) w łagrze Warto zauważyć, że nikt specjalnie nie sprawdzał faktów. Tak więc w 1958 roku Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów się nie odbył. Szósty festiwal miał miejsce w Moskwie w 1957 roku, a następny, siódmy, odbył się w Wiedniu w 1959 roku.
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 "W sieci pojawiły się zdjęcia, jak twierdzi się, zatopionego statku „Port Olya 4”, który przewoził kluczowe amunicje i części do „szachidów” z Iranu Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy wcześniej potwierdził atak na morski port „Olya” w obwodzie astrachańskim w Rosji, gdzie stał statek. Rosyjska propaganda pisze, że drony, które zaatakowały „Port Olya 4”, leciały od strony Azerbejdżanu. Szukają pretekstu do „SVO 2.0”?"
Cypis Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 13 minut temu, karpik napisał: Rosyjska propaganda pisze, że drony, które zaatakowały „Port Olya 4”, leciały od strony Azerbejdżanu. Szukają pretekstu do „SVO 2.0”?" odtrąbią sukces na kierunku ukraińskim , to zajmą się jakimiś innymi kierunkami , np. Azerbejdźan , Gruzja i inne Stany .
MarekA Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 Godzinę temu, karpik napisał: Rosyjska propaganda pisze, że drony, które zaatakowały „Port Olya 4”, leciały od strony Azerbejdżanu. Szukają pretekstu do „SVO 2.0”?" Dron wystrzelony w rejonie Odessy, trasa nad Morzem Czarnym i częściowo Kaukazem, celowi może się wydawać że nadleciał z Azerbejdżanu.
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 4 godziny temu, karpik napisał: "W Ryzańszczyźnie wybuchł magazyn prochu fabryki „Elastik”, magazyn został całkowicie zniszczony " VID_20250815_131353_904.mp4 Fabryka prochu wyparowała. VID_20250815_174249_540.mp4 1
Czlowieksniegu Napisano 15 Sierpień 2025 Autor Napisano 15 Sierpień 2025 6 godzin temu, karpik napisał: Szukają pretekstu do „SVO 2.0”?" Chyba nawet Putin nie jest aż tak bardzo od ziemi oderwany.
Czlowieksniegu Napisano 15 Sierpień 2025 Autor Napisano 15 Sierpień 2025 21 minut temu, karpik napisał: Pocelowany. Pełna kultura- awaryjne uruchomił.
karpik Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 Co muszą czuć Ukraińcy i myślący Amerykanie, jeżeli nawet ja, patrząc na to, czuję wstyd i odrazę. VID_20250815_211838_529.mp4 1
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 12 minut temu, karpik napisał: Co muszą czuć Ukraińcy i myślący Amerykanie, jeżeli nawet ja, patrząc na to, czuję wstyd i odrazę. VID_20250815_211838_529.mp4 Co muszą czuć wspomniani przez Ciebie myślący Amerykanie dowiedziałem się dokładnie po pożegnaniu dwa tygodnie temu teksaskiego odłamu naszej rodziny po ich miesięcznym pobycie w tutejszej krainie. Długo by mówić co czują tacy Amerykanie, którzy są bardzo dumni z tego, że są właśnie Teksańczykami i demokratami. Pomarańczowy na pewno nie chciałby tego usłyszeć, bo jeszcze by mu żyłka pękła, tak jak mu pękła przed spotkaniem z putlerem i głupio pomarańczowego tłumaczyła urzędniczka, że miał jakieś załamanie i stąd nie wiedział, czy spotyka się z putlerem w USA czy w FR.
fala Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 (edytowane) 35 minut temu, karpik napisał: VID_20250815_212445_716.mp4 To jest Władymir właściwy czy któryś tam z kolei? nie myślę aby bandyta wylazł z leża, to sobowtór. Edytowane 15 Sierpień 2025 przez fala
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 39 minut temu, karpik napisał: VID_20250815_212445_716.mp4 Ale za to w jaki wredny, złośliwy sposób podstawiono putlerowi pod sam nos samoloty myśliwskie 5. generacji, żeby się przynajmniej naoglądał, jak taki samolot wygląda i żeby nie był w mylnym błędzie, że FR ma samoloty tej generacji.
MarekA Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 Oglądając jak przywitał putlera sytuacja może wyglądać tak: nie udało się zakończyć wojny w najłatwiejszy sposób: "grilowanie" Ukrainy i sojuszników. Etap drugi, "grilowanie" putlera. Jakoś jestem ludziem małej wiary w sukces tej akcji.
MarekA Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 14 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Ale za to w jaki wredny, złośliwy sposób podstawiono putlerowi pod sam nos samoloty myśliwskie 5. generacji, żeby się przynajmniej naoglądał, jak taki samolot wygląda i żeby nie był w mylnym błędzie, że FR ma samoloty tej generacji. Dodaj do tego moment gdy Trump klaszcze. Widziałem filmik. On klaszcze bo nad nimi nisko przelatuje B2 w asyście 4 myśliwców.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2025 Napisano 15 Sierpień 2025 No to jeszcze lepiej Baaardzo wredny numer Miejsce w szeregu putler poznał. Chociaż tyle dobrego.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się